Trwa ładowanie...

Gwiazdy w "Suicide Squad"

Gwiazdy w "Suicide Squad"Źródło: ons.pl
d2c0t7w
d2c0t7w

W nowym filmie akcji *"Suicide Squad" produkcji Warner Bros. Pictures, w którym reżyser David Ayer (Furia) przeniesie na duży ekran przygody ekipy superzłoczyńców z komiksów DC Comics, zobaczymy same gwiazdy. Informację tę ogłosił Greg Silverman, prezes ds. rozwoju kreatywnego i produkcji międzynarodowej z Warner Bros. Pictures.*

W filmie wystąpią: dwukrotnie nominowany do Oscara Will Smith (W pogoni za szczęściem, Ali, wchodzący wkrótce na ekrany Focus) w roli Deadshota, Tom Hardy (Mroczny Rycerz powstaje, mający się niedługo ukazać Mad Max: Na drodze gniewu) jako Rick Flagg, Margot Robbie (Wilk z Wall Street, ukazujące się niebawem filmy Focus i Tarzan) wcielająca się w postać Harley Quinn, zdobywca Oscara Jared Leto (Witaj w klubie, Aleksander) w roli Jokera, Jai Courtney (Niezgodna, wchodzący wkrótce na ekrany The Water Diviner) jako Boomerang oraz Cara Delevingne (Anna Karenina, mający się niebawem ukazać Pan), która zagra postać Enchantress.

Ogłaszając tę informację, Silverman stwierdził: „Ten film nawiązuje do pewnych tradycji Warner Bros. David Ayer ponownie podejmuje współpracę ze studiem, dla którego napisał scenariusz do Dnia próby. Wnosi do tego przedsięwzięcia swoją niezwykłą umiejętność tworzenia wielowymiarowych czarnych charakterów, tym razem na potrzeby produkcji opartej na legendarnym komiksie DC. Obsadę filmu tworzą aktorzy również od lat związani z Warner Bros. — Will Smith oraz Tom Hardy, ale także nowi i powracający ulubieńcy widzów: Margot, Jared, Jai i Cara. Z niecierpliwością czekamy na efekty pracy tej fantastycznej ekipy pod kierunkiem niesamowitego Ayera, czyli na ich nowe wyobrażenie o tym, co znaczy być złoczyńcą, a co — bohaterem”.

Ayer jest również autorem scenariusza do filmu Suicide Squad. Jego produkcją zajmują się Charles Roven (trylogia filmów o Mrocznym Rycerzu, ukazujący się wkrótce Batman v Superman: Dawn of Justice) oraz Richard Suckle (American Hustle). Natomiast Zack Snyder, Deborah Snyder, Colin Wilson i Geoff Johns pełnią funkcje producentów wykonawczych. Film ma trafić do kin 5 sierpnia 2016 r.

d2c0t7w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c0t7w