Trwa ładowanie...
masters of the universe

He-Man wybiera reżysera

Share
He-Man wybiera reżysera
Źródło: Materiały prasowe
d2vztzd

*Harald Zwart ("Dary anioła: Miasto kości"), Chris McKay ("Robot Chicken"), Mike Cahill ("Druga Ziemia") i Jeff Wadlow ("Kick-Ass 2") są kandydatami na stanowisko reżysera filmu "Masters of the Universe".*

Przypomnijmy, że pierwotnie za kamerą projektu miał stanąć Jon M. Chu. Reżyser wycofał się jednak z projektu, ponieważ w tym samym czasie będzie pracował nad innym filmem - "G.I. Joe 3". Przedstawiciele wytwórni Columbia Pictures rozpoczęli więc poszukiwania jego następcy. Obecnie na liście kandydatów widnieją nazwiska Haralda Zwarta, Chrisa McKaya, Mike'a Cahilla i Jeffa Wadlowa.

Obraz "Masters of the Universe" przedstawi historię He-Mana, muskularnego bohatera wykreowanego w latach 80. przez giganta przemysłu zabawkarskiego Mattel. Następca tronu na planecie Eternia staje do walki ze złowrogim Szkieletorem, zagrażającym bezpieczeństwu jego królestwa.

Warto wspomnieć, że He-Man doczekał się już własnego filmu kinowego w 1987 roku. W roli głównej wystąpił wówczas Dolph Lundgren. Jasnowłosy bohater pojawił się także w dwóch animowanych serialach telewizyjnych.

d2vztzd

Podziel się opinią

Share
d2vztzd
d2vztzd