Trwa ładowanie...

''Hobbit'': Ian McKellen podziwia talent Benedicta Cumberbatcha

''Hobbit'': Ian McKellen podziwia talent Benedicta Cumberbatcha
d7uvari
d7uvari

Sir *Ian McKellen wyznał, że jest pod wrażeniem pracy, jakiej dokonał Benedict Cumberbatch na planie "Hobbita", gdzie obaj występują.*

Cumberbatch użyczył swojego głosu i mimiki (w technologii motion capture) smokowi Smaugowi w ekranizacji powieści Tolkiena. Ian McKellen, odtwórca roli Gandalfa Szarego był zachwycony warsztatem aktora.

- Granie takiej postaci w motion capture bywa zdradliwe - mówi Ian McKellen. - Trudno wyobrazić sobie, jak zagrać smoka. Chociaż z drugiej strony dziesięć lat temu, zanim powstał "Władca Pierścieni", ludziom nie mieściło się w głowach, że można odtworzyć Golluma. Nikt z nas nie widział jeszcze finalnej postaci Smauga, ale mnie udało się podpatrzeć Benedicta na ekranie i przyznam, że był genialny.

Fani aktora w najbliższym czasie zobaczą go w kolejnej odsłonie serii "Star Trek". Powierzono mu rolę czarnego charakteru Johna Harrisona w "W ciemność Star Trek".

Producenci filmu opublikowali dziś nowe fotosy przedstawiające postacie z sagi. Można zapoznać się z nimi tutaj.

Pod tym adresem można natomiast zobaczyć niedawno ujawniony plakat do filmu z Cumberbatchem na pierwszym planie.

Polską premierę superprodukcji "W ciemność Star Trek" zaplanowano na 31 maja. Z kolei na debiut drugiej części "Hobbita: Samotna Góra" trzeba poczekać do grudnia 2013 roku.

d7uvari
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7uvari