Trwa ładowanie...
d2shjkg

Ice Cube i Dr. Dre zapraszają do Compton

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ice Cube i Dr. Dre zapraszają do Compton
d2shjkg

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Straight Outta Compton", czyli biografii N.W.A.

Klip poprzedza wprowadzenie przygotowane przez członków hiphopowej formacji, Ice Cube'a i Dr. Dre. Zapowiedź można znaleźć pod tym adresem.

Za kamerą stanął F. Gary Gray. Produkują Ice Cube, Dr. Dre, a także Matt Alvarez i Tomica Woods-Wright. Marcus Callender gra Dr. Dre, a Jasonowi Mitchellowi przypadła rola Eazy-E. 22-letni O'Shea Jackson Jr. został zaangażowany, by sportretować swego ojca, Ice Cube'a. Ponadto Aldis Hodge wciela się w MC Rena, Neil Brown Jr. w DJ-a Yellę, a Paul Giamatti portretuje menedżera kapeli Jerry'ego Hellera.

d2shjkg

Premierę "Straight Outta Compton" wyznaczono na 14 sierpnia 2015 roku.

Zespół N.W.A. powstał w 1986 roku. Przez jego skład przewinęli się Dr. Dre, Ice Cube, Eazy-E, Mc Ren, DJ Yella, Tee Jaye i Arabian Prince. Longplay "Straight Outta Compton" (1988) przyniósł hit "Fuck tha Police" i rozszedł się w nakładzie ponad dziewięciu milionów egzemplarzy. W 1990 roku Ice Cube, skłócony z Eazym o tantiemy, odszedł z zespołu, poświęcając się solowej karierze. Dre opuścił szeregi formacji po wydaniu krążka, "Niggaz4Life" z 1991 roku, który okazał się ostatnim w dorobku N.W.A. Eazy-E zmarł w 1995 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

d2shjkg

Podziel się opinią

Share
d2shjkg
d2shjkg