Trwa ładowanie...
Aktualności

Idris Elba kontra mutanci

Share
Idris Elba kontra mutanci
dfpcpz1

*Idris Elba znalazł się w gronie aktorów starających się o rolę czarnego charakteru w nadchodzącym filmie z serii X-Men.*

Brytyjczyk w obrazie "X-Men: Apocalypse" miałby wcielić się w tytułowego Apocalypse'a, czyli pradawnego, nieśmiertelnego mutanta.

Elle Fanning, Chloe Grace Moretz i Hailee Steinfeld walczą o rolę Jean Grey (Marvel Girl/Phoenix). Także do roli Scotta Summersa (Cyclops) jest trzech kandydatów. Na przesłuchania zgłosili się Timothee Chalamet, Ben Hardy oraz Charlie Rowe.

dfpcpz1

Obraz "X-Men: Apocalypse" to zamknięcie trylogii, która rozpoczęła się filmem "X-Men: Pierwsza klasa". Film będzie rozgrywał się w latach 80. i opowie o pochodzeniu mutantów. W filmie pojawią się Quicksilver (Evan Peters) i jego siostra, Szkarłatna Wiedźma. Do swych ról powrócą James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult. Scenariusz piszą Simon Kinberg, Dan Harris i Michael Dougherty. Za kamerą stanie Bryan Singer. Premierę wyznaczono na 27 maja 2016 roku.

Stacja BBC zapowiedziała niedawno, że Idris Elba powróci jako Luther w dwóch nowych odcinkach brytyjskiego serialu kryminalnego.

Aktor pracował również ostatnio na planie filmu "Avengers: Age of Ultron".

dfpcpz1

Podziel się opinią

Share
dfpcpz1
dfpcpz1