Trwa ładowanie...
d1k411f

"Inherent Vice": nowy zwiastun

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Inherent Vice": nowy zwiastun
(mat. dystrybutora)
d1k411f

Producenci przedstawili w sieci nowy trailer filmu "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona.

Nowe wideo powstało specjalnie z myślą o Nowojorskim Festiwalu Filmowym, na którym ma się odbyć światowa premiera produkcji. W materiale można zauważyć kilka niepokazywanych wcześniej ujęć.

Przypomnijmy, że "Inherent Vice" to adaptacja powieści Thomasa Pynchona wydanej w Polsce pod tytułem "Wada ukryta". Akcja książki rozgrywa się w Los Angeles w 1969 roku. Prywatny detektyw Larry Doc Sportello dostaje od swojej byłej dziewczyny cynk o planowanym porwaniu jej obecnego przyjaciela. Niedługo potem znikają obydwoje. Doc stara się rozwiązać zagadkę. Tropiąc porywaczy, natyka się na zblazowanych policjantów, zbrojących się czarnych nacjonalistów, zwalczających miejską partyzantkę faszyzujących Aryjskich Braci, a także złowrogą i tajemniczą organizację Złotego Kła. Doc odkrywa mimochodem to, co stanowi "wadę ukrytą" cywilizacji.

d1k411f

W obrazie występują m.in. Joaquin Phoenix, Benicio Del Toro, Reese Witherspoon, Owen Wilson, Martin Short, Jena Malone, Josh Brolin, Katherine Waterston, Peter McRobbie, Timothy Simons, a także wokalistka i harfistka, Joanna Newsom.

Paul Thomas Anderson ("Aż poleje się krew", "Mistrz") nie tylko wyreżyserował film, ale jest również autorem jego scenariusza oraz producentem. Muzykę do obrazu skomponował Jonny Greenwood.

Do szerokiej dystrybucji dzieło ma trafić 12 grudnia.

d1k411f

Podziel się opinią

Share

d1k411f

d1k411f