Trwa ładowanie...

''Interstellar'': Jessica Chastain u Christophera Nolana

''Interstellar'': Jessica Chastain u Christophera Nolana
d2prlhf
d2prlhf

*Jessica Chastain negocjuje warunki udziału w nowym filmie Christophera Nolana "Interstellar".*

Bohaterami "Interstellar" będą badacze podróżujący w czasie i przestrzeni. Inspiracją dla scenarzysty Jonathana Nolana były koncepcje fizyka i astrofizyka Kipa S. Thorne'a. Jak zapewniają twórcy, film przedstawi "heroiczną międzygwiezdną podróż do najdalszych zakątków naszego naukowego pojmowania".

Przypomnijmy, iż oryginalny scenariusz powstał już kilka lat temu. Przez jakiś czas wyglądało na to, że szybko przemieni się w film w reżyserii Stevena Spielberga. Ostatecznie jednak z planów tych nic nie wyszło, a materiał trafił w ręce brata Jonathana Nolana, Christophera. Reżyser postanowił stworzyć własną wersję fabuły.

W rolach głównych zobaczymy Matthew McConaugheya i Anne Hathaway. Jessica Chastain ma zagrać trzecią główną rolę. Jak na razie szczegóły scenariusza trzymane są w tajemnicy i nie wiadomo dokładnie kto zagra kogo.

W obsadzie znalazł się już również Michael Caine. Dla aktora będzie to już szósty wspólny film kręcony z Nolanem.

Zdjęcia rozpoczną się latem. Premiera zaplanowana jest na 7 listopada przyszłego roku. Film będzie dystrybuowany przez wytwórnie Paramount i Warner Bros., także na ekranach kin IMAX.

Chastain ostatnio można było zobaczyć w thrillerze politycznym "Wróg numer 1".

d2prlhf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2prlhf