Trwa ładowanie...
jack black
12-05-2016 03:35

Jack Black w "Jumanji"

Jack Black w "Jumanji"
dlbyqjn
dlbyqjn

Jack Black prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "Jumanji".

Remake postanie na podstawie książki Chrisa Van Allsburga z 1985 roku. Nad scenariuszem, razem ze Scottem Rosenbergiem, pracuje Jeff Pinkner. Jake Kasdan zajmie się reżyserią. Zdjęcia rozpoczną się jesienią w Honolulu, na Hawajach. Udział potwierdzili już Dwayne Johnson i Kevin Hart.

Przypomnijmy, że w oryginalnym filmie z 1995 roku wystąpili Robin Williams, Kirsten Dunst, Jonathan Hyde, Bonnie Hunt i Bradley Pierce. Akcja rozpoczyna się w 1869 roku, kiedy dwóch chłopców zakopuje nocą w lesie tajemniczą skrzynkę. Mija sto lat. W miejscu, w którym rósł las, stoi fabryka. Wychodzący z niej syn właściciela, Alan, słyszy dobiegający z wykopów odgłos tam-tamów. Podążając tym tropem, odkrywa drewnianą skrzynkę, w której znajduje się gra planszowa. Chłopiec wtajemnicza w sprawę przyjaciółkę, Sarę Whittle. Podczas nieobecności rodziców w domu rozpoczynają rozgrywkę, podczas której dochodzi do nieprzewidzianych wydarzeń.

Nową wersję realizuje wytwórnia Columbia Pictures. Produkcją zajmują się Matt Tolmach i Bill Teitler. Premierę zaplanowano na 28 lipca 2017 roku.

Jacka Blacka ostatnio można było oglądać w "Gęsiej skórce". Aktor użyczył też głosu postaci Po w animacji "Kung Fu Panda 3".

dlbyqjn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlbyqjn