ycipk-14oxm8
ycipk-14oxm8

Jak to jest - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Dwóch nierozłącznych przyjaciół, Robbie (Josh Bolt) i Ziggy (Eugene Byrne) planuje wakacyjną przygodę. W noc poprzedzającą szalony wypad przesadzają z alkoholem. Skonsumowane procenty komplikują Robbiemu podróż samochodem, która kończy się w szpitalu. Dozgonna przyjaźń nagle wydaje się złudzeniem, gdy lekarze diagnozują u chłopaka poważną wadę serca, która może skończyć się śmiercią.

Robbie jest świadomy swoich problemów zdrowotnych, a podczas pobytu w szpitalu, dręczy go niespokojna myśl: nie chce umrzeć prawiczkiem. Wiedząc, że w tak wstydliwej sprawie nie może liczyć na dorosłych, prosi Ziggy'ego o pomoc. Na wygadanego, ale równie niedoświadczonego chłopaka spada odpowiedzialność za spełnienie ostatniego życzenia przyjaciela. Ziggy obiera najbardziej niemożliwy plan, dzięki któremu nie raz wpadają w kłopoty, między innymi lądują w domu publicznym i na komisariacie policji.

Spontaniczny i pełen przekory film wkrada się w świat rozmów o seksie i grubiańskiego humoru dorastających chłopców. Z pozoru wyuzdana komedia o seksie – "Jak to jest" to pozbawiona sentymentu opowieść o prawdziwej przyjaźni i dojrzewaniu.

ycipk-14oxm8
Tytuł oryginalny

Be All and End All, The

Gatunek

dramat, komedia

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2009

Data światowej premiery

26.10.2012

Czas trwania

100 min.

Obsada
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-14oxm8
ycipk-14oxm8
ycipk-14oxm8