Trwa ładowanie...
d22tdq5

Jak to jest

Najnowsze informacje
2.6
(13 głosów)
Oceń:
d22tdq5

Dwóch nierozłącznych przyjaciół, Robbie (Josh Bolt) i Ziggy (Eugene Byrne) planuje wakacyjną przygodę. W noc poprzedzającą szalony wypad przesadzają z alkoholem. Skonsumowane procenty komplikują Robbiemu podróż samochodem, która kończy się w szpitalu. Dozgonna przyjaźń nagle wydaje się złudzeniem, gdy lekarze diagnozują u chłopaka poważną wadę serca, która może skończyć się śmiercią.

Robbie jest świadomy swoich problemów zdrowotnych, a podczas pobytu w szpitalu, dręczy go niespokojna myśl: nie chce umrzeć prawiczkiem. Wiedząc, że w tak wstydliwej sprawie nie może liczyć na dorosłych, prosi Ziggy'ego o pomoc. Na wygadanego, ale równie niedoświadczonego chłopaka spada odpowiedzialność za spełnienie ostatniego życzenia przyjaciela. Ziggy obiera najbardziej niemożliwy plan, dzięki któremu nie raz wpadają w kłopoty, między innymi lądują w domu publicznym i na komisariacie policji.

Spontaniczny i pełen przekory film wkrada się w świat rozmów o seksie i grubiańskiego humoru dorastających chłopców. Z pozoru wyuzdana komedia o seksie – "Jak to jest" to pozbawiona sentymentu opowieść o prawdziwej przyjaźni i dojrzewaniu.

Jak to jest
Tytuł oryginalny

Be All and End All, The

Gatunek

dramat, komedia

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2009

Data światowej premiery

26.10.2012

Czas trwania

100 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22tdq5
d22tdq5
d22tdq5