Trwa ładowanie...
james cameron

James Cameron nie chce być przewidywalny

Share
James Cameron nie chce być przewidywalny
Źródło: Imperial CinePix
d44az30

Za pośrednictwem serwisu Reddit.com James Cameron spotkał się ze swoimi wielbicielami.

Twórca odpowiadał m.in. na pytania dotyczące swoich ulubionych filmów rozrywkowych ("Resident Evil"), finałowej sceny z "Prometeusza", starć bohaterów swoich superprodukcji, epizodu aktorskiego w serialu "Ekipa" oraz rysunku, który przed laty, gdy "Titanic" wspiął się na szczyt box office wszech czasów, podarował mu George Lucas.

Uwagi fanów sprawiły, że w swoim najnowszym scenariuszu Cameron postanowił zmienić dialog. - Nikt nie chce być przewidywalny - oznajmił, gdy jeden z internautów zapytał go o nagminne używanie zwrotu "Go, go, go!". - Chyba korzystam z niego, ponieważ sam tak mówię. Wczoraj napisałem scenę, w której bohater wypowiada właśnie te słowa. Zmienię to.

d44az30

- Kocham bliską pracę z aktorami, gdy staramy się rozgryźć scenę, znaleźć jej serce - dodawał na temat tego, co najbardziej pociąga go w robieniu filmów. - Mogłem tę scenę napisać rok wcześniej, ale prawdziwie twórcza praca ma miejsce tu i teraz, na planie. Uwielbiam ten moment, gdy wspólnie odnajdujemy magię, która na kartce papieru nie była oczywista.

Cameron podzielił się z fanami nie tylko swoimi filmowymi pasjami, ale i opowieściami o wyzwaniach swojej wyprawy na dno Rowu Mariańskiego. - Odnosisz wrażenie, że znalazłeś się na Księżycu - mówił. - Trzeba się bardzo dokładnie przyglądać, żeby dostrzec tam życie.

Całą rozmowę przeczytać można pod tym adresem.

d44az30

Podziel się opinią

Share
d44az30
d44az30