Trwa ładowanie...
d3ymqpt
Aktualności

Jarosław Boberek oprawcą Glacy

Share
Jarosław Boberek oprawcą Glacy
Źródło: AKPA
d3ymqpt

Popularny aktor Jarosław Boberek zagrał główną rolę w nowym teledysku zespołu My Riot.

Klip powstał do utworu "Botox" z debiutanckiej płyty formacji "sweet_noise". Boberek, znany z serialu "Rodzina zastępcza" i licznych dubbingów, wcielił się tym razem w postać oprawcy. Młoda aktorka partnerująca mu w odważnej scenie seksu to Ola Laśkiewicz, fanka My Riot. Na planie znalazły się także inni sympatycy formacji.

Wideo wyprodukowała ekipa R5Films. Za scenariusz i produkcję artystyczną odpowiada Glaca. Reżyserią zajął się Darek Juraś, a zdjęcia są autorstwa Jacka Banacha.

d3ymqpt

- Jestem z "Botox" bardzo dumny - komentuje Glaca. - To nowoczesny teledysk, który pędzi do przodu z siłą i energią. Jest jak nasze życie: ekstremalny, brutalny, szybki, pełen sexu i przemocy. Z drugiej strony jest krzykiem młodzieńczego buntu, kreatywności i piękna. Chciałem uchwycić w nim nastrój ostatnich czasów. Są echa dyskusji o naszej wolności, jest obraz poniżania i molestowania psychicznego nas jako ludzi przez systemy polityczne i władze. Jednak najważniejsze jego przesłanie to fakt, że wobec systemu i niesprawiedliwości nie jesteśmy bezsilni. Mamy głos i narzędzia żeby zmieniać świat dokoła nas. Możemy piętnować rzeczy, które są negatywne. "Botox" to coś wiecej niż głos i wizja My Riot. W tym obrazie wystąpili i wzięli aktywny udział fani zespołu. Ich wkład jest niezaprzeczalny. Dodaje realizmu i pokazuje, że twórcy i fani mogą działać razem.

Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Za stroje i casting modelek do specjalnego pokazu mody "street riot fashion" odpowiada projektantka Magda Mil, a oprawę plastyczną zapewnił fan Sweet Noise i My Riot - Saper.

Głos Boberka ostatnio można było usłyszeć w animacjach "Muppety" czy "Rango", a na dużym ekranie w komedii "Wyjazd integracyjny".

Longplay "sweet_noise" miał premierę 13 września 2011 roku.

d3ymqpt

Podziel się opinią

Share
d3ymqpt
d3ymqpt