Trwa ładowanie...
dlnhzh2

Joel Edgerton u boku Jamesa Deana

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joel Edgerton u boku Jamesa Deana
(megafon.pl)
dlnhzh2

Do obsady dramatu biograficznego "Life" o Jamesie Deanie dołączył znany m.in. z "Wroga numer jeden" i "Wielkiego Gatsby'ego" *Joel Edgerton.*

Przypomnijmy, że film przedstawi przyjaźń Deana (Dane DeHaan) z fotografem Dennisem Stockiem (Robert Pattinson). W 1955 roku, tuż przed śmiercią gwiazdora, artyści wyruszyli we wspólną podróż przez Stany Zjednoczone - z Los Angeles do Nowego Jorku. Efektem tej przygody były zdjęcia do magazynu "Life". Niektóre z nich znacznie przyczyniły się do wzmocnienia legendy tragicznie zmarłego aktora.

Edgerton wcieli się w Johna Morrisa, redaktora legendarnej agencji - kooperatywy fotograficznej Magnum Photos. To właśnie dzięki jego wsparciu fotografie Stocka trafiły do "Life'a".

Zdjęcia do filmu już ruszyły. Za kamerą stanął Anton Corbijn, a scenariusz napisał Luke Davies. W dramacie grają również Ben Kingsley i Alessandra Mastronardi.

Edgerton ukończył niedawno zdjęcia do obrazów "Exodus" i "Midnight Special". Wkrótce ma się spotkać z Johnnym Deppem na planie obrazu "Black Mass".

dlnhzh2

Podziel się opinią

Share
dlnhzh2
dlnhzh2