Trwa ładowanie...
d26gokv

John Travolta ojcem Jamesa Ransone'a

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Travolta ojcem Jamesa Ransone'a
(AFP)
d26gokv

James Ransone wystąpi w obrazie "In a Valley of Violence", w którego obsadzie są już John Travolta, Ethan Hawke, Taissa Farmiga i Karen Gillan.

"In a Valley of Violence" ma być horrorem osadzonym w latach 90. i nawiązującym do westernu. Bohaterem dzieła będzie Paul (Ethan Hawke). Mężczyzna pragnie zemścić się na bandziorach, którzy zabili jego najlepszego przyjaciela.

James Ransone wcieli się w syna bohatera granego przez Johna Travoltę. Karen Gillan zagra Ellen, starszą siostrę bohaterki granej przez Taissę Farmigę. Młode kobiety prowadzą hotel i pomagają Paulowi w wymierzeniu sprawiedliwości.

d26gokv

Scenariusz filmu napisał Ti West ("The Sacrament"), który zajmie się również reżyserią. Produkuje Jason Blum, a wspierają go Jacob Jaffke i Peter Phok. Zdjęcia mają rozpocząć się pod koniec czerwca.

James Ransone to 35-letni aktor znany m.in. z seriali "Prawo ulicy", "Treme" i "Jak to się robi w Ameryce". Na dużym ekranie wystąpił ostatnio w filmach "Electric Slide", "Władza" i "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa".

d26gokv

Podziel się opinią

Share

d26gokv

d26gokv