Trwa ładowanie...
Aktualności

Johnny Depp chce być gwiazdą rocka

Share
Johnny Depp chce być gwiazdą rocka
d3mhv2w

Johnny Depp jest niespełnionym rockmanem. Tak przynajmniej twierdzi jego przyjaciel, Alice Cooper.

Jak przekonuje Alice Cooper, Johnny Depp traktuje aktorstwo jako zawód. - Zaczął grać na gitarze w wieku 12 lat - komentuje twórca "School's Out". - Do Los Angeles nie przyjechał, by zostać aktorem, lecz gitarzystą. Przyjechał ze swoją kapelą i przez przypadek został odkryty, bo świetnie wyglądał, a akurat szukali kogoś do "21 Jump Street". Aktorstwo to jego praca. Zawsze był przede wszystkim rockmanem. Zawsze mi mówił, że rock and rol to jego pierwsza miłość, a z aktorstwa po prostu płaci rachunki. Jeśli jednak dać mu wybór, gitara wygrywa.

Muzyczne wcielenie Johnny'ego Deppa można usłyszeć w projekcie Hollywood Vampires, który współtworzy z Alice Cooperem. Zespół został powołany do życia, by wskrzesić pamięć o legendarnym klubie Hollywood Vampires. Nieformalny klub, który powstał na początku lat 70., na piętrze popularnego wtedy Rainbow Bar & Grill, był miejscem spotkań gwiazd rocka mieszkających lub odwiedzających Los Angeles. Imienną płyta kapeli, z udziałem wielu gości, ukazała się 11 września.

Johnny Depp pracuje na planie kolejnej odsłony przygód Jacka Sparrowa, czyli "Piraci z Karaibów 5". Ostatnio zagrał też w filmie "Pakt z diabłem" ("Black Mass").

d3mhv2w

Podziel się opinią

Share
d3mhv2w
d3mhv2w