Trwa ładowanie...
joseph gordon-levitt

Joseph Gordon-Levitt reżyserem

Share
Joseph Gordon-Levitt reżyserem
Źródło: AP
dz2vib9

<a href="http://film.wp.pl/joseph-gordon-levitt-6032098413278337c">Joseph Gordon-Levitt</a> planuje zadebiutować jako reżyser. Przygotowuje się do zrealizowania nie posiadającej jeszcze tytułu komedii.

- To seksowna komedia o współczesnym Don Juanie i próbach, które podejmuje, aby nie być już tak egoistycznym dupkiem - ujawnia Joseph Gordon-Levitt, który jest także autorem scenariusza filmu.

- Ostatni rok spędziłem w towarzystwie Chrisa Nolana, Riana Johnsona i Stevena Spielberga - wyjaśnia swoją decyzję o reżyserskim debiucie. - Starałem się wynieść z tego jak najwięcej. Poza tym od dawna kręcę krótkie filmy. Wyreżyserowałem ich już całe mnóstwo, dzięki czemu czuję się w tym dobrze i pewnie.

Gwiazdor "Incepcji" i "500 dni miłości" nie tylko stanie za kamerą, ale i przed nią. Na plan zaprosił Scarlett Johansson. Wkrótce zostanie ogłoszone nazwisko drugiej kobiecej gwiazdy projektu.

Jako aktora Gordona-Levitta będziemy mogli oglądać w najbliższych miesiącach m.in. w produkcjach "Mroczny Rycerz powstaje" i "Lincoln".

dz2vib9

Podziel się opinią

Share
dz2vib9
dz2vib9