Trwa ładowanie...
d5000cq

Juno Temple u boku Johnny'ego Deppa

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Juno Temple u boku Johnny'ego Deppa
d5000cq

Juno Temple i Jesse Plemons prowadzą rozmowy w sprawie udziału w opartym na faktach filmie "Black Mass", w którym w główną rolę, bostońskiego gangstera Jamesa "Whiteya" Bulgera, wcieli się Johnny Depp.

Bulger stał na czele gangu Winter Hill, zajmującego się szeroko zakrojoną działalnością, od sprzedaży narkotyków po dostarczanie broni dla IRA. Do rozwoju jego kariery przyczynił się agent John Connolly (Joel Edgerton), przyjaciel z dzieciństwa i członek FBI. Tajemnicze zniknięcie Bulgera wywołało przed laty poważny skandal.

Niedawno propozycję udziału w filmie przyjął Guy Pearce. Rozmowy - poza Temple i Plemonsem prowadzi również Dakota Johnson.

d5000cq

Pierwotnie produkcję miał wyreżyserować Barry Levinson, ale ostatecznie zadaniem tym zajmie się Scott Cooper. Scenariusz Marka Mallouka i Jeza Butterwortha powstał na podstawie książki "Black Mass: Whitey Bulger, The FBI, And A Devil's Deal" Dicka Lehra i Gerarda O'Neilla. Prace na planie rozpoczną się w maju.

Plemonsa mogliśmy oglądać m.in. w "Mistrzu" i "Battleship: Bitwie o Ziemię". Temple z kolei czeka bardzo pracowity pod względem promocji rok - aktorkę zobaczymy już niedługo m.in. w "Czarownicy" i " Sin City 2: Damulce wartej grzechu".

d5000cq

Podziel się opinią

Share

d5000cq

d5000cq