WP
WP

Jurassic Park 4 za dwa lata

Średnio raz na kwartał pojawia się informacja o postępach w pracy nad czwartą częścią serii "Jurassic Park". Według ostatnich doniesień premiera filmu ma się odbyć za dwa lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Przed rokiem Steven Spielberg zapewniał, że ma już w głowie scenariusz, który chciałby zrealizować w ciągu dwóch, trzech lat. Artysta wspomniał także, że nie chce stanąć za kamerą, a raczej zająć się produkcją. W zeszłym miesiącu Rick Jaffa i Amanda Silver zaproponowali wstępną wersję scenariusza. Teraz przyszedł czas na oświadczenie wieloletniego współpracownika Spielberga, producenta Franka Marshalla.

- Powiedziałbym, że film wejdzie do kin w ciągu dwóch lat - zapewnił filmowiec, dodając, że celuje w premierę w wakacje. Jak sam przyznał, to idealny "film popcornowy". Marshall zapewnił jednocześnie, że będzie to zdecydowanie kontynuacja, a nie remake albo przeróbka starej wersji. - Technologia bardzo się rozwinęła i można teraz zrobić naprawdę wspaniałe rzeczy - dodał.

Przypomnijmy, że pierwszy z obrazów ukazał się w 1993 roku, drugi - "Zaginiony świat: Jurassic Park" - w roku 1997. Ostatnia dotąd z opowieści o dinozaurach, tym razem w reżyserii Joe Johnstona, trafiła do kin w 2001 roku i nosiła tytuł "Jurassic Park 3".

WP
Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP