Trwa ładowanie...
d3ft65y
Aktualności

Justin Long w Kanadzie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Long w Kanadzie
d3ft65y

W sieci można obejrzeć klip z komediowego horroru "Tusk" Kevina Smitha oraz plakat filmu.

Przypomnijmy, że reżyser i scenarzysta Kevin Smith wpadł na pomysł nakręcenia obrazu, kiedy przypadkowo natknął się na nietypowe ogłoszenie w gazecie. Pewien mężczyzna szukał współlokatora i oferował mieszkanie za darmo, pod warunkiem, że lokator będzie przebierał się w ciągu dnia za morsa. Mężczyzna argumentował, że jego potrzeby wynikają z faktu, iż spędził pół roku na morzu wyłącznie w towarzystwie morsa, który stał się jego najlepszym przyjacielem.

Smith postanowił wykorzystać tę ideę i przekształcić ją w horror o szalonym naukowcu (Michael Parks), który dokonuje eksperymentów chirurgicznych na niewinnym dziennikarzu internetowym (Justin Long). Celem psychopatycznego badacza jest stworzenie hybrydy człowieka i morsa.

d3ft65y

Fragment filmu, w którym Justin Long przylatuje na lotnisko w Kanadzie, można sprawdzić poniżej:

Plakat obrazu "Tusk" jest do sprawdzenia tutaj:

W obsadzie horroru znaleźli się także Haley Joel Osment i Genesis Rodriguez. W niewielkim epizodzie zagrała również Lily-Rose Melody Depp, czyli córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis.

Światowa premiera obrazu "Tusk" odbyła się podczas zakończonego niedawno Toronto International Film Festival (4-14 września). Film trafi do regularnej dystrybucji w Stanach Zjednoczonych już 19 września.

d3ft65y

Podziel się opinią

Share
d3ft65y
d3ft65y