Trwa ładowanie...
dpneakq

Justyna Schneider

Najnowsze informacje
4.5
(150 głosów)
Oceń:
Filmografia:
dpneakq

Młoda, polska aktorka. Justyna Kulig-Schneider szerokiej publiczności objawiła się w 2010 roku występując w serialu "Nowa". Zagrała tam główną bohaterkę Adę. Wystąpiła u boku takich aktorów jak Małgorzata Kożuchowska czy Marcin Bosak.

Aktorka tak naprawdę nie nazywa się Schneider. Jej prawdziwe imię i nazwisko to Justyna Kulig. Aktorka zdecydowała się na zmianę nazwiska ze względu na siostrę, która również jest aktorką.

* Bohaterka Justyny w serialu „Nowa” od dziecka marzyła o pracy w policji.*Od małego bardzo samodzielna. Rodzice zginęli w strzelaninie, gdy Ada miała 14 lat. Wychowała ją starsza siostra. Ada jest z wykształcenia psychologiem. Jednak po ukończeniu studiów zdecydowała, że zostanie policjantką. Chce zmieniać świat - dlatego ubiegała się o staż w Komendzie Stołecznej Policji.

Justyna Kulig-Schneider w 2011 roku zagrała także jedną z głównych ról w filmie "Los numeros" Ryszarda Zatorskiego. Co istotne, o tę rolę ubiegały się także inne serialowe gwiazdy o bardziej uznanych nazwiskach. Wśród nich m.in. Julia Kamińska i Julia Pietrucha.

Mimo tylko dwóch ról na koncie aktorka już uzyskała rozpoznawalność oraz sympatię widzów. Prawdopodobnie wkrótce zobaczymy młodą aktorkę w nowych rolach.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpneakq
dpneakq
dpneakq