Trwa ładowanie...
d2t5mw6

Jutro będzie lepiej

Najnowsze informacje
3.0
(19 głosów)
Oceń:
d2t5mw6

Film jest historią podróży trzech małych wędrowców-uciekinierów, która staje się pretekstem do snucia opowieści o wolności, marzeniach i przekraczaniu granic.

Z notatek Doroty Kędzierzawskiej:

Podobno ta historia wydarzyła się naprawdę Nie wiem, czy chłopców było dwóch, czy trzech. Nie wiem, czy uciekali po raz pierwszy, czy kolejny. Nie wiem, co spotkało ich po drodze. Wiem tylko, że chcieli coś w swoim życiu zmienić, chcieli się uczyć i żyć jak zwykli, normalni ludzie.

Wiem, że wielu z nas ma nadzieję, że gdzieś tam jest lepiej, inaczej, piękniej. Gdziekolwiek miałoby to nie być. Wiem, że dobrzy i źli ludzie są wszędzie, a przypadek i zbieg okoliczności często ważą o naszym życiu.

Domyślam się, ile odwagi i siły ta niezwyczajna podróż jej bohaterów kosztowała. Czy nie są czasem małymi wielkimi bohaterami naszych podłych czasów?

O wszystkim dowiedziałam się przypadkiem, od znajomej, po powrocie z wakacji. W przewiewnym pokoju stukam w litery klawiatury i snuję historię o chłopcach, która mnie porusza.

Ale czy byłabym zdolna coś dla nich zrobić, gdybym ich spotkała na ulicy – tutaj, dzisiaj na wyciągnięcie ręki? Boję się, że nie. Chcę zrobić ten film dla wszystkich takich jak ja. Żeby przestali się bać.

Jutro będzie lepiej
Tytuł oryginalny

Jutro będzie lepiej

Gatunek

dramat, obyczajowy

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2008

Data światowej premiery

11.11.2011

Czas trwania

118 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t5mw6
d2t5mw6
d2t5mw6