Trwa ładowanie...
kanye west
07-01-2012 13:33

Kanye West chce z Jetsonami

Kanye West chce z Jetsonami
d2v8tub
d2v8tub

Kanye West zajmie się produkcją kinowego filmu "The Jetsons".

Podstawą "Jetsonów" jest animowany serial, który w latach 60. stworzyli m.in. Joseph Barbera i William Hanna. Główny bohater to George Jetson, ojciec rodziny. Jego domownicy mają takie problemy jak my wszyscy, różni ich tylko jeden drobiazg - akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, a dokładnie w 2062 roku. Jetsonowie posiadają apartament przy Drodze Mlecznej, w stacji kosmicznej o napędzie nuklearnym. Świat, w którym żyją, jest całkowicie zautomatyzowany. Razem z Georgem mieszkają: żona June oraz dzieci Judy i Elroy. Rodzina posiada również psa Astro. W domowych pracach pomaga im żeński robot Rozie.

W 1990 roku powstała pełnometrażowa, animowana wersja filmu - reżyserowali twórcy serialu Joseph Barbera i William Hanna. Nowi "The Jetsons", za których jako producent odpowiada Denise Di Novi, zostaną - podobnie jak "Flinstonowie" czy ostatnio "Scooby-Doo" - przerobieni z animacji na zwykły film.

Kanye West jest wielkim fanem kreskówki i z chęcią spotkał się z producentami filmu pełnometrażowego aby porozmawiać o swoim udziale w produkcji. Raper rozważa wykorzystanie swojej firmy DONDA, która mogłaby świadczyć usługi przy projekcie wizualnym futurystycznej rodzinki.

Di Novi potwierdził zainteresowanie piosenkarza filmem. Jednak na razie rozmowy są wczesnym etapie i nie wiadomo do końca jaką funkcję Kanye West będzie pełnił przy produkcji.


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d2v8tub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v8tub