Trwa ładowanie...
d2vlzrk
d2vlzrk

Katy Perry: Part of Me

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
d2vlzrk
Share
Zdjęcie

„Katy Perry: Part of Me” to amerykański film dokumentalno-muzyczny z 2012 roku. Trójwymiarowe dzieło powstało dla Paramount Pictures i składa się z części koncertowej oraz dokumentalnej. Produkcją zajęła się firma Magical Elves, która realizowała film Justina Biebera "Never Say Never". Reżyserii podjęli się Dan Cutforth oraz Jane Lipsitz. Muzykę skomponowała Deborah Lurie. W filmie pojawia się wiele utworów autorstwa Katy Perry.

Film opowiada o karierze Perry, od jej początków, gdy artystka występowała jako piosenkarka gospel Katy Hudson, aż po dzień dzisiejszy, gdy występuje jako piosenkarka pop i supergwiazda o światowym zasięgu. W filmie Katy opowiada o swoim dzieciństwie, mówi także o kulisach ery „Teenage Dream”.

W tle pojawiają się sceny zza kulis jej wielkiej trasy koncertowej. Katy nie pomija tematu związku i rozwodu z brytyjskim komikiem Russellem Brandem. Sceny z koncertu zostały zarejestrowane 23 listopada 2011 roku w Staples Center w Los Angeles.

W filmie pojawia się wielu artystów oraz tancerzy. Są to m.in.: Katy Perry, Rihanna, Russell Brand, Glen Ballard, Bonnie McKee, Dr. Luke, Benny Blanco, Robyn, Max Martin.

Katy Perry: Part of Me
Tytuł oryginalny

Katy Perry: Part of Me

Gatunek

dokumentalny, muzyczny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Czas trwania

97 min.

Obsada
d2vlzrk

Podziel się opinią

Share
d2vlzrk
d2vlzrk
d2vlzrk
d2vlzrk