Trwa ładowanie...
kenneth branagh

Kenneth Branagh kontra Jack Ryan

Share
Kenneth Branagh kontra Jack Ryan
d21jqux

Kenneth Branagh potwierdził, że wystąpi w roli przestępcy w nowym filmie o amerykańskim szpiegu Jacku Ryanie.

Brytyjski aktor i reżyser wyjawił, że przyjął rolę rosyjskiego przestępcy, który spiskuje, aby zachwiać amerykańską ekonomią. Kenneth Branagh potwierdził również, iż film wytłumaczy, w jaki sposób Jack Ryan został analitykiem CIA zanim w ogóle wstąpił do agencji.

Przypomnijmy, że autorem pierwowzoru jednej z najsłynniejszych postaci literatury i kina szpiegowskiego jest Tom Clancy. Jednak nowa produkcja nie będzie adaptacją żadnej z książek z cyklu, a raczej współczesnym thrillerem, którego akcja rozgrywa się obecnie.

Projekt powstaje dla wytwórni Paramount Pictures. W roli głównej wystąpi Chris Pine. Branagh nie tylko zagra u jego boku, ale także wyreżyseruje film. David Koepp obecnie nanosi poprawki na scenariuszu Adama Cozada. Produkują Lorenzo di Bonaventura, Mace Neufeld i David Ellison. Zdjęcia rozpoczną się we wrześniu i będą realizowane m.in. w Pinewood Studios w Anglii.

Branagh ostatnio zagrał w trzecim sezonie serialu kryminalnego "Wallander", który w polskiej telewizji będzie można zobaczyć na kanale ale kino+ w październiku.

d21jqux

Podziel się opinią

Share
d21jqux
d21jqux