Trwa ładowanie...
d40j8aa
Aktualności

Kid Cudi w "Meadowland"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kid Cudi w "Meadowland"
d40j8aa

Kid Cudi zasilił obsadę filmu "Meadowland".

Bohaterami obrazu będzie małżeństwo - Sarah (Olivia Wilde) i David (Luke Wilson), których syn nagle znika. Mężczyzna, który jest policjantem, próbuje poradzić sobie ze stratą tradycyjnymi sposobami, tymczasem jego żona zaczyna stawiać się w coraz bardziej niebezpiecznych sytuacjach.

W obsadzie dzieła są również Elisabeth Moss, Natasha Lyonne, Giovanni Ribisi, Juno Temple, Ty Simpkins i Mark Feuerstein. Teraz dołączył do nich Scott Mescudi, znany lepiej jako Kid Cudi.

d40j8aa

Olivia Wilde nie tylko występuje w głównej roli, ale także zajmuje się się produkcją thrillera. "Meadowland" jest reżyserskim debiutem operatora filmowego Reeda Morano. Scenariusz obrazu napisał Chris Rossi. Zdjęcia kręcone są obecnie w Nowym Jorku.

Kid Cudi to amerykański aktor, wokalista i raper. Jego solową dyskografię zamyka album "Satellite Flight: The Journey to Mother Moon" z lutego 2014 roku. W marcu artystę można było podziwiać w filmie akcji "Need for Speed", a we wrześniu w kinach za oceanem zagości komedia "Two Night Stand" z aktorem w obsadzie.

d40j8aa

Podziel się opinią

Share

d40j8aa

d40j8aa