Trwa ładowanie...
lego

Klocki Lego z Avengersami

Share
Klocki Lego z Avengersami
Źródło: mat. dystrybutora
d1uqyug

O takim prezencie marzyć mogą nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Firma Lego przygotowała nowe zestawy klocków - ich tematem przewodnim jest film "Avengers: Czas Ultrona".

W niemieckim katalogu firmy pojawiły się pierwsze zdjęcia nowych zestawów. Premierze filmowej towarzyszyć będzie sześć kompletów klocków, wśród których znajdziemy m.in. pojedynek Iron Mana i Ultrona, potyczkę z Hydrą i misję ratunkową Hulka. Swoje figurki mieć będą m.in. Ultron, Thor, Iron Man, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka, Hulk i Quicksilver.

d1uqyug

Zdjęcia nowych zestawów można obejrzeć pod tym adresem albo bezpośrednio w katalogu firmy. Premiera planowana jest na kwiecień 2015 roku.

Sam film ma trafić do kin w maju. Akcja skoncentruje się na tytułowym Ultronie (w tej roli James Spader), który obróci się przeciwko ludzkości. W obsadzie znaleźli się także Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Cobie Smulders, Thomas Kretschmann, Paul Bettany i Stellan Skarsgard. Reżyserią zajął się Joss Whedon, który jest również autorem scenariusza.

d1uqyug

Podziel się opinią

Share
d1uqyug
d1uqyug