WP
WP

Kontrabanda - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Kontrabanda” (Contraband) to amerykański film akcji z 2012 roku. Obraz wyreżyserował Baltasar Kormákur, zaś scenariusz napisał Aaron Guzikowski. Muzykę skomponował Clinton Sorter. Historia rozgrywa się w Nowym Orleanie, opowiada o brutalnym świecie międzynarodowego przemytu.

W filmie "Kontrabanda" legendarny przemytnik Chris Farraday (Mark Wahlberg) porzucił przestępczą działalność na rzecz wygodnego życia z rodziną. Kiedy jednak jego szwagier, Andy (Caleb Landry Jones), wpada w kłopoty przemycając narkotyki na zlecenie bezlitosnego Tima Briggsa (Giovani Ribisi), Chris zostaje zmuszony do spłacenia długu Andy'ego i powrotu do dawnego zajęcia.

Przy pomocy najlepszego przyjaciela, Sebastiana Abneya (Ben Foster), Chris szybko zbiera ekipę, w której skład wchodzi m.in. jego kolega z dzieciństwa Danny Raymer (Lukas Haas) i wyrusza do Panamy. A wszystko to pod bokiem kapitana statku (J.K. Simmons), który znając ojca Chrisa, od początku podejrzewa młodego Farradaya o ciemne sprawki.

Sytuacja szybko się komplikuje, a Chris musi stawić czoła nie tylko brutalnym handlarzom narkotyków z Panamy, wśród których znajduje się Gonzalo (Diego Luna), a także policji i płatnym zabójcom zanim jego żona Kate (Kate Beckinsale) i synowie staną się ich celem.

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
WP
WP