Trwa ładowanie...
d30bap7

Kontrabanda

Najnowsze informacje
3.5
(34 głosy)
Oceń:
d30bap7

„Kontrabanda” (Contraband) to amerykański film akcji z 2012 roku. Obraz wyreżyserował Baltasar Kormákur, zaś scenariusz napisał Aaron Guzikowski. Muzykę skomponował Clinton Sorter. Historia rozgrywa się w Nowym Orleanie, opowiada o brutalnym świecie międzynarodowego przemytu.

W filmie "Kontrabanda" legendarny przemytnik Chris Farraday (Mark Wahlberg) porzucił przestępczą działalność na rzecz wygodnego życia z rodziną. Kiedy jednak jego szwagier, Andy (Caleb Landry Jones), wpada w kłopoty przemycając narkotyki na zlecenie bezlitosnego Tima Briggsa (Giovani Ribisi), Chris zostaje zmuszony do spłacenia długu Andy'ego i powrotu do dawnego zajęcia.

Przy pomocy najlepszego przyjaciela, Sebastiana Abneya (Ben Foster), Chris szybko zbiera ekipę, w której skład wchodzi m.in. jego kolega z dzieciństwa Danny Raymer (Lukas Haas) i wyrusza do Panamy. A wszystko to pod bokiem kapitana statku (J.K. Simmons), który znając ojca Chrisa, od początku podejrzewa młodego Farradaya o ciemne sprawki.

Sytuacja szybko się komplikuje, a Chris musi stawić czoła nie tylko brutalnym handlarzom narkotyków z Panamy, wśród których znajduje się Gonzalo (Diego Luna), a także policji i płatnym zabójcom zanim jego żona Kate (Kate Beckinsale) i synowie staną się ich celem.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30bap7
d30bap7
d30bap7