Trwa ładowanie...
07-07-2006 18:34

'Like Minds' u braci Weinsteinów

'Like Minds' u braci Weinsteinów
dz7or74
dz7or74

Dramat "Like Minds" w reżyserii Gregory J. Reada znalazł dystrybutora w USA i jedenastu innych krajach, w tym w Australii.

Światowa premiera obrazu odbędzie się 10 sierpnia podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Melbourne. Read jest również autorem scenariusza do produkcji.

Głównym bohaterem jest 17-letni Alex Bennet, który zostaje oskarżony o zabójstwo kolegi ze szkoły, Nigela Colby'ego. Brakuje jednak jednoznacznych dowodów winy chłopaka, zaś jego wpływowy ojciec naciska na policję, aby zaprzestała dochodzenia. W śledztwo włącza się także pani psycholog Sally Rowe, której zadaniem jest ocenić, czy Alex jest mordercą. Podczas swoich badań, odkrywa silny związek oskarżonego i jego zmarłego kolegi, co stawia ją przed pytaniem czy dwa umysły mogą się połączyć.

W głównych rolach wystąpili Toni Collette i Richard Roxburgh, którzy wcielili się w policjantów ścigających mordercę. Na ekranie będzie można zobaczyć także początkujących aktorów, Toma Sturridge'a i Eddie'ego Redmayne'a w roli podejrzanych studentów.

Film powstał we współpracy australijsko-brytyjskiej. Wyprodukowali go Jonathan Shteinman, Richard Johns i Piers Tempest. Dystrybucja na terenie USA zajmie się Weinstein Company.

dz7or74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz7or74