Trwa ładowanie...
lindsay lohan

Lindsay Lohan spokorniała

Share
Lindsay Lohan spokorniała
dz3c82i

<a href="http://film.wp.pl/lindsay-lohan-6031914563814017c">Lindsay Lohan</a> chce zostawić za sobą pełną kłopotów przeszłość i znowu rozwijać swoją karierę.

Gwiazda, której imprezowy styl życia zdecydowanie spowolnił karierę i zaprowadził do sądu, przyznaje, iż nie zawsze podejmowała dobre decyzje. - Żałuję wyborów, których dokonałam, ale jestem wdzięczna za to, gdzie dzięki nim dziś się znalazłam - mówi aktorka. - Nie chcę już tych wszystkich negatywnych rzeczy. Nie muszę wracać do tych miejsc.

25-letnia blondynka nauczyła się pokory w trakcie nakazanych przez sąd prac społecznych w kostnicy w Los Angeles. - To doświadczenie wiele mnie nauczyło. Dobrze, że to przeżyłam. Cieszę się, że wyciągnęłam z tego lekcję. To mi pomogło. To uczy pokory - wyznaje Lohan.

dz3c82i

Aktorka, która ostatnie lata spędziła pomiędzy sądami i klinikami odwykowymi, chce wrócić do pracy. Ma nadzieję, że za kilka lat będzie mogła pojawić się na gali rozdania Oscarów.

Dorobek Amerykanki zamyka obraz "Maczeta", który na polskich ekranach gościł w listopadzie 2010 roku. Jej ostatni longplay to "A Little More Personal (Raw)" z grudnia 2005 roku. Niedawno ogłoszono, iż wcieli się w Elizabeth Taylor w filmie o legendarnej diwie.

dz3c82i

Podziel się opinią

Share
dz3c82i
dz3c82i