Trwa ładowanie...
Hanna Lis
13-11-2009 10:57

Lis za wszelką cenę chce wrócić do Polsatu

Od zwolnienia Hanny Lis z TVP minęło już ponad pół roku. Prezenterka coraz bardziej tęskni za pracą na wizji. Czy dawni koledzy wyciągną do niej pomocną dłoń?

Lis za wszelką cenę chce wrócić do PolsatuŹródło: Rafał Meszka
dwldl6e
dwldl6e

Jeszcze niedawno Hanna Lis (39 l.) na naszych łamach mówiła, że nie jest już osobą publiczną i życie bez kamer i świateł fleszy jej odpowiada.Ale słodkie lenistwo w końcu znużyło byłą prezenterkę "Wiadomości" w TVP. Podobno Hannie brakuje adrenaliny związanej z telewizyjnymi wystąpieniami i marzy o tym, aby móc jak najszybciej wrócić na wizję.

A na swojego przyszłego pracodawcę wybrała... Polsat, z którego na znak solidarności z mężem Tomaszem Lisem (43 l.) odeszła w październiku 2007 roku. Jest tylko jeden problem. Na razie dyrekcja stacji nie zaczęła nawet myśleć o tym, by znów zatrudnić Lis i nie zaprosiła jej na żadną rozmowę. Mimo to Hanna próbuje dostać się do Polsatu od kuchni. -- Od niedawna Hania zaczęła odświeżać znajomości z Polsatu.

Coraz częściej dzwoni do byłych współpracowników -- mówi nasz rozmówca. Czyżby dziennikarka liczyła na to, że dzięki przychylności zespołu ponownie pojawi się na wizji?

dwldl6e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwldl6e