Trwa ładowanie...

Łowca znalazł krasnoludy

Share
Łowca znalazł krasnoludy
djtujjp

Rob Brydon, Alexandra Roach, Sheridan Smith i powracający Nick Frost zagrają krasnoludy w kontynuacji filmu "Królewna Śnieżka i Łowca".

Produkcja z 2012 roku to mroczna wersja baśni o Królewnie Śnieżce. Zła Królowa Ravenna (Charlize Theron) nakazuje Łowcy Erikowi (Chris Hemsworth) zabicie jedynej niewiasty piękniejszej od niej samej. Nie spodziewa się, iż podwładny nie tylko nie wykona zadania, ale nauczy Śnieżkę (Kristen Stewart) sztuki wojny.

Film zarobił 400 milionów dolarów i producenci szybko podjęli decyzję o realizacji sequela. Zadanie to okazało się jednak dość trudne. W zeszłym roku z udziału w projekcie zrezygnowali Kristen Stewart i reżyser Rupert Sanders - artystów połączył na planie romans, który stał się swego czasu tematem numer jeden w tabloidach i doprowadził do rozwodu Sandersa. Nic więc dziwnego, że para nie chciała znowu ze sobą pracować. Postawione pod murem studio postanowiło powierzyć reżyserię Frankowi Darabontowi ("Skazani na Shawshank", "Zielona mila", "Mgła"), ale i on po kilku miesiącach zrezygnował - ze względu na "różnice artystyczne". Ostatecznie zadanie pokierowania realizacją kontynuacji otrzymał specjalista od efektów specjalnych Cedric Nicolas-Troyan.

Chris Hemsworth i Charlize Theron powrócą do swoich kreacji. Emily Blunt zagra czarny charakter. Jak na razie nie wiadomo w kogo wcieli się Jessica Chastain. Rob Brydon, Alexandra Roach, Sheridan Smith i Nick Frost zagrają krasnoludy. Conrad Khan zagra Łowcę w młodym wieku.

Premiera produkcji, której nadano roboczy tytuł "**", zaplanowana została na 22 kwietnia 2016 roku.

djtujjp

Podziel się opinią

Share
djtujjp
djtujjp