Trwa ładowanie...
d35lxcv

Magic Mike

Najnowsze informacje
3.1
(22 głosy)
Oceń:
d35lxcv
Share

"Magic Mike" to amerykańska komedia biograficzna z 2012 roku w reżyserii Stevena Soderbergha. W rolach głównych występili Alex Pettyfer oraz Channing Tatum. Scenariusz do obrazu napisał Reid Karolin. Film wyprodukowała wytwórnia Warner Bros. Picture. Za produkcję odpowiadają Reid Karolin, Gregory Jacobs, Channing Tatum oraz Nick Wechsler.

Obraz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z życia Tatuma, który w wieku 19 lat zaczynał karierę jako męski striptizer na Florydzie. W filmie Tatum wciela się w postać "Magic Mike'a", doświadczonego tancerza, który wprowadza młodego podopiecznego (Pettyfer) w tajniki zawodu striptizera.

W filmie wystąpił także Matthew McConaughey (jako były tancerz egzotyczny, właściciel klubu nocnego "Xquisite") oraz Matt Bomer (jeden ze striptizerów). Udział wziął także Joe Manganiello, który zagrał tancerza o wymownym pseudonimie Big Dick Richie. Riley Keough, córka Lisy Marie Presley, wcieliła się w postać striptizerki, a Cody Horn zagrał siostrę postaci odtwarzanej przez Pettyfera oraz ukochaną Tatuma.

d35lxcv

Podziel się opinią

Share
d35lxcv
d35lxcv
d35lxcv
d35lxcv