ycipk-x2iaaf

Mahershala Ali w serialu ''Luke Cage''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mahershala Ali w serialu ''Luke Cage''
ycipk-x2iaaf

Mahershala Ali dołączył do obsady serialu "Luke Cage".

Mahershala Ali wcieli się w Cornella Stokesa zwanego też Cottonmouth.

Theo Rossi wcieli się w czarny charakter znany jako Shades, z kolei Rosario Dawson zagra portretowaną przez siebie w cyklu "Daredevil" postać Claire Temple. Simone Missick przypadła rola Missy. W komiksach, Missy Knight była nowojorską policjantką, która straciła rękę w wyniku wybuchu. Iron Man zbudował jej jednak bioniczne ramię. Kobieta pracowała później jako prywatny detektyw z Lukiem Cage'em.

ycipk-x2iaaf

Serial na podstawie zeszytów "Luke Cage, Hero For Hire" Marvela realizuje Netflix. Projekt nadzorować będzie Cheo Hodari Coker ("Almost Human", "Ray Donovan"). Napisze on też scenariusz dwóch pierwszych odcinków. W roli głównej wystąpi Mike Colter, który postać tę sportretuje także w serialach "A.K.A. Jessica Jones" i "The Defenders".

Luke Cage to były członek ulicznego gangu, który został wrobiony przez kumpli i trafia do więzienia. Tutaj zgłasza się na ochotnika do eksperymentów medycznych, w wyniku których staje się supermocarzem z kuloodpornym organizmem. Po wyjściu z więzienia zostaje bohaterem do wynajęcia.

Wcześniej Alfre Woodard potwierdziła udział w serii i wcieli się w główną antagonistkę, Black Mariah.

Premiera cyklu "Luke Cage" planowana jest na 2016 rok.

ycipk-x2iaaf

Mahershala Ali znany jest z serialu "House of Cards".

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-x2iaaf

ycipk-x2iaaf
ycipk-x2iaaf