Trwa ładowanie...
d2bqibe

Mahershala Ali w serialu ''Luke Cage''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mahershala Ali w serialu ''Luke Cage''
d2bqibe

Mahershala Ali dołączył do obsady serialu "Luke Cage".

Mahershala Ali wcieli się w Cornella Stokesa zwanego też Cottonmouth.

Theo Rossi wcieli się w czarny charakter znany jako Shades, z kolei Rosario Dawson zagra portretowaną przez siebie w cyklu "Daredevil" postać Claire Temple. Simone Missick przypadła rola Missy. W komiksach, Missy Knight była nowojorską policjantką, która straciła rękę w wyniku wybuchu. Iron Man zbudował jej jednak bioniczne ramię. Kobieta pracowała później jako prywatny detektyw z Lukiem Cage'em.

d2bqibe

Serial na podstawie zeszytów "Luke Cage, Hero For Hire" Marvela realizuje Netflix. Projekt nadzorować będzie Cheo Hodari Coker ("Almost Human", "Ray Donovan"). Napisze on też scenariusz dwóch pierwszych odcinków. W roli głównej wystąpi Mike Colter, który postać tę sportretuje także w serialach "A.K.A. Jessica Jones" i "The Defenders".

Luke Cage to były członek ulicznego gangu, który został wrobiony przez kumpli i trafia do więzienia. Tutaj zgłasza się na ochotnika do eksperymentów medycznych, w wyniku których staje się supermocarzem z kuloodpornym organizmem. Po wyjściu z więzienia zostaje bohaterem do wynajęcia.

Wcześniej Alfre Woodard potwierdziła udział w serii i wcieli się w główną antagonistkę, Black Mariah.

Premiera cyklu "Luke Cage" planowana jest na 2016 rok.

Mahershala Ali znany jest z serialu "House of Cards".

d2bqibe

Podziel się opinią

Share

d2bqibe

d2bqibe