Trwa ładowanie...
d1zc8uy

Maika Monroe u boku Chloë Grace Moretz

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maika Monroe u boku Chloë Grace Moretz
d1zc8uy

Maika Monroe zasiliła obsadę filmu "The 5th Wave".

Obraz będzie adaptacją powieści Ricka Yanceya, która spędziła 20 tygodni na liście bestsellerów "The New York Times". To pierwsza część planowanej trylogii. Drugi tom, zatytułowany "The Infinite Sea", ukaże się za oceanem 16 września.

Bohaterką powieści jest 16-letnia Cassie (Chloë Grace Moretz), której udało się przeżyć inwazję obcych. Przy życiu trzyma ją pragnienie odnalezienia małego brata, który mógł zostać porwany przez kosmitów. W książce nie zabrakło również wątków romantycznych. Bohaterce w odnalezieniu dziecka pomaga bowiem przystojny chłopak Evam (Alex Roe), który jednak... może być kosmitą.

d1zc8uy

W obsadzie filmu jest też Nick Robinson. Aktor wcieli się w Zombie, chłopca, w którym Cassie kochała się w liceum, a który obecnie jest pogromcą obcych. Ostateczne warunki udziału w produkcji negocjuje Liev Schreiber, który miałby zagrać czarny charakter. Teraz obsadę zasiliła Maika Monroe, która wcieli się w jedną z głównych ról, Ringer.

Za kamerą projektu stoi J Blakeson ("Uprowadzona Alice Creed"). Scenariusz napisała Susannah Grant ("Solista", "Erin Brockovich").

Za produkcję "The 5th Wave" odpowiedzialna jest firma Tobeya Maguire'a Material Pictures. W obowiązkach odtwórcę roli Spider-Mana wspomagają jego partner w interesach Matthew Plouffe, a także Graham King i Tim Headington z GK Films. Zdjęcia ruszają we wrześniu.

Maikę Monroe można było ostatnio podziwiać w dramacie Jasona Reitmana, "Długi, wrześniowy weekend" ("Labor Day") oraz w filmie Sofii Coppoli "Bling Ring". Wkrótce 21-letnią aktorkę zobaczymy w thrillerze "The Guest". Obraz w reżyserii Adama Wingarda trafi do kin w Polsce w październiku.

d1zc8uy

Podziel się opinią

Share
d1zc8uy
d1zc8uy