Trwa ładowanie...
d474zfn

Małgorzata Teodorska

Najnowsze informacje
3.2
(493 głosy)
Oceń:
d474zfn
Miejsce urodzenia:

Warszawa

Polska aktorka serialowa oraz modelka. Znana za sprawą ról w serialach „Plebania” oraz „M jak miłość”.

Małgorzata Teodorska urodziła się 8 lutego 1981 roku w Warszawie. Jej wyuczony zawód to ekonomista. Była modelką, bardzo szybko zaczęła pojawiać się na wybiegach. Brała udział w pokazach wielu znanych projektantów, w różnych częściach świata.

Drogę do kariery aktorskiej utorował jej serial dokumentalny „Modelki” z 2000 roku, którego była jedną z głównych bohaterek. Została zauważona i dostała propozycję zagrania młodej, ambitnej i niezależnej barmanki Irki Tosiek w odnoszącym coraz większe sukcesy serialu „Plebania”.

Podobnie jak grana przez nią postać, Małgorzata Teodorska mocno stąpa po ziemi. Co prawda jako jedenastolatka śpiewająca w kościelnym chórze marzyła o tym, aby zostać zakonnicą, ale ku zadowoleniu widzów serialu i licznych fanów wybrała jednak inną drogę. Z czasów dzieciństwa pozostała jej miłość do muzyki. Gra na fortepianie i – jak sama mówi – „trochę na skrzypcach”.

Ale to nie pasje muzyczne, tylko uroda miały największy wpływ na jej przyszłość.* W listopadzie 2005 roku w Playboyu ukazały się zdjęcia z jej sesji fotograficznej dla tego magazynu* (numer 155).

W 2008 dołączyła do obsady najpopularniejszego, polskiego serialu obyczajowego – „M jak miłość”. Pierwszy raz pojawiła się w 607. odcinku i zagrała filmową gwiazdę o imieniu Ada.

Od 8 września do 6 października 2007 roku brała udział w II edycji programu „Jak Oni Śpiewają?”, zajmując 11. miejsce.Odpadając z programu zaśpiewała piosenkę „Malovany dzbanku” Heleny Vondrackovej. 22 grudnia 2007 roku wzięła udział w specjalnym wydaniu programu „Jak Oni Śpiewają? – Jak Oni Świętują?”. Zaśpiewała piosenkę Deana Martina „Let It Snow”.

Małgorzata Teodorska jest rozwiedziona. Z tego związku ma córkę Wiktorię.

d474zfn
d474zfn
d474zfn
d474zfn
d474zfn