Trwa ładowanie...
d40tar4

Mamma Mia: Here we go again!

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
1
d40tar4
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Po 10 latach od premiery pierwszej części "Mamma Mia!" do kin wchodzi sequel tej uroczej historii dzielnej Donny i jej sympatycznej córki Sophie, okraczonej największymi hitami szwedzkiego zespołu ABBA.

Mamma Mia: Here we go again! - zarys fabuły

Akcja filmu "Mamma Mia: Here we go again!" znów dzieje się na malowniczych greckich wyspach, jednak widz do czynienia ma z dwoma liniami czasu.

W pierwszej Sophie przygotowuje do wielkiego otwarcia hotel Bella Donna. Piecze nad nim sprawuje tajemniczy Sr Cienfuegos. Na wystawnym przyjęciu mają zjawić się najbliżsi, przyjaciele, ale też wykwintni goście specjalni i fotoreporterzy. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. W międzyczasie Sophie dowiaduje się, że jest w ciąży.

W drugiej linii czasowej hitu "Mamma Mia: Here we go again!" widz poznaje historię młodej Donny, szalonej, łaknącej przygód. Zaraz po studiach udaje się ona w podróż życia, podczas której poznaje trzech uroczych młodych mężczyzn: Harry'ego, Billa i Sama. Nie zabraknie też jej najlepszych przyjaciółek, Dynamitek, które stanowią niezawodne zaplecze żartów słownych i sytuacyjnych.

W tle filmu "Mamma Mia: Here we go again!" słychać kolejne wielkie hity ABBY w gwiazdorskim wykonaniu. Piękne krajobrazy, klimat lata i sympatyczne postacie, które niejednokrotnie bawią i wzruszają do łez – oto największe zalety tego hitu kinowego.

Mamma Mia: Here we go again! - ciekawostki

  • Tym razem zdjęć do filmu „Mamma Mia: Here we go again!” nie kręcono na wyspach greckich, jak w "Mamma Mia!", ale na chorwackiej wyspie Vis,
  • film był kręcony od 12 sierpnia do 2 grudnia 2017 roku.

Sprawdź inne najlepsze komedie romantyczne 2018.

Mamma Mia: Here we go again!
Tytuł oryginalny

Mamma Mia: Here we go again!

Gatunek

film muzyczny, komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

18.07.2018

Data polskiej premiery

27.07.2018

Czas trwania

116 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40tar4
d40tar4
d40tar4