Trwa ładowanie...
d4l8gse

Max Irons

Najnowsze informacje
4.0
(1 głos)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Londyn, Wielka Brytania

Filmografia:
d4l8gse

W 2013 roku, Max Irons skończył zdjęcia do dramatu „The Devil’s Harvest” (reż. George Mendeluk) z Samanthą Barks. Rok wcześniej zagrał w adaptacji bestsellerowej powieści Stephenie Mayer „Intruz” (reż. Andrew Niccol) z Saoirse Ronan oraz miniserialu BBC „Biała królowa”, na podstawie powieści Philippy Gregory.

Inne produkcje filmowe z jego udziałem to „Dziewczyna w czerwonej pelerynie” (reż. Catherine Hardwicke) z Amandą Seyfried i Gary’m Oldmanem oraz serial kryminalny „The Runaway” na podstawie bestsellera Martina Cole’a.

W 2009 roku, Irons zadebiutował na deskach teatralnych w sztuce Friedricha Schillera „Wallenstein” wystawianej podczas Chichester Festival Theatre i był za swój występ nominowany do prestiżowej nagrody imienia Iana Charlesona. W 2013 roku powrócił na scenę w gorąco przyjętej przez krytyków produkcji Petera Huntleya „Farragut North” w teatrze The Southwark Playhouse.

Max Irons jest absolwentem Guildhall School of Music and Drama. Podczas studiów grał w wielu przedstawieniach teatralnych, między innymi w: „Edypie”, „The Revenger’s Tragedy”, „Wiśniowym sadzie”, „London Cuckolds”, „Wieczorze Trzech Króli”, „Plenty”, „Semi-Monde”, „Under the Blue Sky” oraz „New Girls in Town”.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l8gse
d4l8gse
d4l8gse