Trwa ładowanie...
megan fox
20-08-2015 05:04

Megan Fox do wzięcia

Megan Fox do wzięcia
d3moquf
d3moquf

Po pięciu latach małżeństwa decyzję o rozstaniu podjęli gwiazda "Transformersów" Megan Fox i znany z serialu "Beverly Hills, 90210" Brian Austin Green.

Amerykańskie media plotkarskie twierdzą, że para rozstała się już wiele miesięcy temu. - Postanowili to skończyć pół roku temu - mówią znajomi gwiazd "Us Weekly". - Często się kłócili.

Fox i Green poznali się w roku 2004 na planie sitcomu "Hope i Faith". Fox była wtedy jeszcze nastolatką. Zakochali się i dwukrotnie zaręczali: najpierw w 2006, by po trzech latach zerwać, a następnie w 2010 roku. W 2010, niedługo po ogłoszeniu światu planów małżeńskich, stanęli na ślubnym kobiercu na Hawajach.

d3moquf

W 2012 roku w wywiadzie z "Cosmopolitan" Fox mówiła: "Mieliśmy pewne trudności, ale udało się nam je pokonać. Brian jest moją bratnią duszą. Było nam pisane, aby ten etap życia spędzić razem". Rok później w "Marie Claire U.K." dodawała: "Jesteśmy wobec siebie tolerancyjni i staramy się też być wzajemnie cierpliwymi. Nie staram się zmienić go w siebie, ani on mnie w niego".

Znajomi pary twierdzą, że małżonkowie spierali się jednak o karierę Fox. Green widział żonę bardziej w roli matki, która nie jeździ na plany filmowe.

Aktorzy doczekali się dwóch synów - starszego Noah (ur. 27 września 2012) i młodszego Bodhiego (ur. 13 lutego 2014). Green ma także 13-letniego syna Kassiusa ze związku z Vanessą Marcil.

Ze względu na dzieci para utrzymuje przyjacielskie stosunki.

Rzecznicy gwiazd nie skomentowali oficjalnie doniesień.

d3moquf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3moquf