Trwa ładowanie...
d1urjil

Michael J. Fox miał dość Matthew Brodericka

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michael J. Fox miał dość Matthew Brodericka
(ONS.pl)
d1urjil

*Michael J. Fox prawie zrezygnował z aktorstwa przez Matthew Brodericka.*

W latach 80. aktor próbował zaistnieć w Hollywood, jednak wszystkie role, na których mu zależało, dostawał jego największy rywal, czyli Broderick.

- W 1982 desperacko starałem się o jakiś angaż w Los Angeles - wspomina Fox. - Miałem długi, odcięto mi telefon. Sprzedawałem kolejne segmenty swojej segmentowej kanapy. Byłem gotów wracać do Kanady i rozpocząć pracę na budowie u mojego brata. Matthew Broderick zabierał mi wszystkie role. Zazwyczaj wchodził pierwszy na przesłuchanie i już z poczekalni słyszałem, że znów zgarnął mi coś sprzed nosa.

d1urjil

Na szczęście niedługo później Fox otrzymał rolę w serialu familijnym "Family Ties", która zapewniła mu rozgłos i zainteresowanie hollywoodzkich producentów.

Michael J. Fox występuje obecnie we własnym serialu, "The Michael J. Fox Show". Fabuła inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami z życia aktora. Cykl przedstawia historię prezentera telewizyjnego chorego na Parkinsona, który po długiej przerwie wraca do pracy. Stacja NBC emituje obecnie pierwszy sezon cyklu.

d1urjil

Podziel się opinią

Share

d1urjil

d1urjil