Trwa ładowanie...
d1lo11s

Między światami

Najnowsze informacje
2.9
(31 głosów)
Oceń:
d1lo11s

Nicole Kidman w roli kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę do szczęścia.

"Między światami" to ekranizacja nagrodzonej Pulitzerem sztuki Davida Lindsay-Abaire’a ukazująca - podobnie jak filmy „American Beauty” i „Droga do szczęścia” - losy idealnej pary na zakręcie życia.

Becca i Howie Corbett są wzorowym małżeństwem, którego spokój zakłóci rodzinna tragedia. Zmęczona przyjmowaniem wyrazów otuchy od przyjaciół, Becca oderwie się od bolesnych wspomnień w dość niekonwencjonalny sposób. Zaprzyjaźni się z Jasonem, nastoletnim twórcą komiksów, który przyczynił się do jej nieszczęścia.

Howie odnajdzie z kolei bratnią duszę w nieznajomej kobiecie, powierzając jej swoje najskrytsze sekrety. Oddalając się od siebie, Corbettowie zaczną podejmować coraz bardziej ryzykowne decyzje, które zadecydują o przyszłości ich związku.

Między światami
Tytuł oryginalny

Rabbit Hole

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

29.04.2011

Czas trwania

91 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lo11s
d1lo11s
d1lo11s