Trwa ładowanie...
d8nlp4q

Mike Epps będzie Richardem Pryorem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mike Epps będzie Richardem Pryorem
(mat. dystrybutora)
d8nlp4q

Mike Epps wysunął się na pozycję lidera w castingu o główną rolę w filmie o legendarnym komiku Richardzie Pryorze.

Produkcja powstanie pod skrzydłami The Weinstein Company. W jego realizację zaangażowana jest wdowa po aktorze, Jennifer Pryor. Za kamerą obrazu stanie Lee Daniels ("Kamerdyner", "Pokusa").

Akcja prawdopodobnie skoncentruje się na życiu Pryora jako trzydziestolatka. Wśród kandydatów do głównej roli rozważani są Mike Epps, Michael B. Jordan, Marlon Wayans i Nick Cannon. Zagraniczne media dobiegła informacja, że to właśnie Mike Epps jest faworytem Lee Danielsa. Wdowę po komiku mogą zagrać natomiast Kate Hudson bądź Anne Hathaway.

d8nlp4q

Przypomnijmy, że Richard Pryor, który rozpoczął sceniczne występy komediowe w latach 60, zadebiutował na filmowym planie w roku 1967 w produkcji "Zajęte ciało". Sukcesom zawodowym artysty towarzyszyło burzliwe życie osobiste. Pryor zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, był również siedmiokrotnie żonaty. W roku 1986 u komika rozpoznano stwardnienie rozsiane, chorobę, która w miarę rozwoju ograniczyła możliwość jego pracy zawodowej. Artysta zmarł 10 grudnia 2005 roku.

Mike Epps jest amerykańskim komikiem, aktorem, producentem, tekściarzem i raperem. Zasłynął rolami w serii filmów "Następny piątek" oraz "Resident Evil". Dorobek aktorski Eppsa zamyka komedia "Kac Vegas 3".

d8nlp4q

Podziel się opinią

Share
d8nlp4q
d8nlp4q