Trwa ładowanie...
d45bctu

Millerowie

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
2
2
d45bctu

David Burke (Sudeikis) jest pomniejszym dealerem marihuany, który sprzedaje swój towar między innymi kucharzom i paniom domu, ale nigdy dzieciom — nie pozwala mu na to sumienie. Co w jego życiu może więc pójść nie tak? Wiele rzeczy. Choć David z oczywistych powodów stara się nie rzucać w oczy, życie w brutalny sposób pokazuje mu, że za każdy dobry uczynek czeka go kara. Kiedy próbuje pomóc mieszkającym w sąsiedztwie nastolatkom, zostaje napadnięty przez trójkę bezdomnych punków. Kradną oni jego zapas narkotyków i pieniądze, przez co David staje się poważnym dłużnikiem swojego dostawcy, Brada (Ed Helms).

Aby spłacić dług — i nie doznać uszczerbku na zdrowiu — David musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i przeszmuglować dla Brada dużą dostawę narkotyków z Meksyku. David nakłania do pomocy swoich sąsiadów: cyniczną stripteaserkę Rose (Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz pokrytą tatuażami i kolczykami sprytną nastolatkę Casey (Emma Roberts), a następnie opracowuje razem z nimi plan idealny. Zaraz potem „Millerowie”, czyli David, jego fałszywa żona i dwoje przyszywanych dzieciaków przekraczają południową granicę USA w wielkim lśniącym kamperze, aby spędzić tam Dzień Niepodległości. Weekend ten na pewno nie będzie należał do najspokojniejszych….

Thurber reżyseruje We’re the Millers na podstawie scenariusza Steve’a Fabera i Boba Fishera (Polowanie na druhny) oraz Seana Andersa i Johna Morrisa (Jutro będzie futro). W filmie występują również Emma Roberts (Sztuka dorastania), Nick Offerman (21 Jump Street), Kathryn Hahn (Dyktator), Will Poulter (Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu) i Ed Helms (trzy części Kac Vegas).

Podziel się opinią

2
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bctu
d45bctu
d45bctu