Trwa ładowanie...
d2cvaf7

Minionki rozrabiają

Najnowsze informacje
5.0
(2 głosy)
Oceń:
6
5
d2cvaf7

„Minionki rozrabiają” (ang. Despicable Me 2) to amerykański film animowany z 2013 roku w reżyserii Pierre’a Coffina oraz Chris Renaud. Obraz jest kontynuacją „Jak ukraść księżyc” (ang. Despicable Me) z 2010 roku. Film ten zgromadził wpływy w wysokości 540 mln USD zajmując 10-te miejsce na liście najbardziej kasowych filmów animowanych w historii Stanów Zjednoczonych. Scenariusz do nowego filmu napisali Ken Daurio oraz Cinco Paul, a muzykę skomponowali Heitor Pereira i Pharrell Williams. Za produkcję odpowiadają Chris Meledandri oraz Janet Healy.

Przedsiębiorczy Gru zostawił za sobą życie złoczyńcy, aby zająć się wychowaniem Margo, Edith i Agnes, a dr Nikczemnik i Minionki mają teraz trochę wolnego czasu. Kiedy jednak Gru zaczyna przystosowywać się do roli zwykłego ojca rodziny z przedmieścia, u jego drzwi pojawia się tajna organizacja zajmująca się zwalczeniem zła na świecie. Teraz to do niego i jego partnerki Lucy Wilde należy odkrycie, kto stoi za zuchwałym przestępstwem i oddanie go w ręce sprawiedliwości. Jak się okazuje, to właśnie kiedyś największy na świecie złoczyńca musi pojmać przestępcę usiłującego zająć jego miejsce...

Do obsady dołączyli - Floyd Eagle-san, właściciel miejscowego Klubu Przeszczepów Włosów dla Mężczyzn i główny podejrzany w sprawie najbardziej nikczemnej zbrodni od czasów Gru; Silas Ramsbottom szef Lucy w Lidze ds. Zwalczania Złoczyńców i super-szpieg, którego nazwisko stanowi niekończące się źródło rozrywki dla Minionków; Antonio, obiekt dziewczęcych uczuć Margo (i niepokoju Gru) oraz Eduardo Perez, ojciec Antonio, właściciel restauracji Salsa & Salsa i człowiek, który jest być może największym macho wśród złoczyńców, El Macho.

W angielskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli: Steve Carell jako Gru, Jason Segel - Vector, Elsie Kate Fisher - Agnes, Miranda Cosgrove - Margo. Z kolei w polskim dubbingu wystąpili: Marek Robaczewski jako Gru, Izabella Bukowska – Lucy, Miłogost Reczek - Eduardo / El Macho, Lena Ignatjew-Zielonka – Agnes, Magdalena Wasylik – Margo.

Podziel się opinią

6
5

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cvaf7
d2cvaf7
d2cvaf7