Trwa ładowanie...

''Mission Impossible 4'' - dwa fragmenty ''Ghost Protocol'' [wideo]

''Mission Impossible 4'' - dwa fragmenty ''Ghost Protocol'' [wideo]Źródło: UIP
dm6lkds
dm6lkds

Do premiery czwartej części "Mission Impossible" coraz bliżej. Coraz więcej też pojawia się materiałów promocyjnych przygotowanych przez dystrybutora. W serwisie film.wp.pl prezentujemy dzisiaj dwa fragmenty "Mission Impossible Ghost Protocol".

Bardzo rzadko w historii serii mieliśmy okazję zobaczyć bohaterów, którzy powątpiewają w powodzenie nieprawdopodobnych pomysłów na zrealizowanie danej misji. Ma to się zmienić wraz z premierą części czwartej, gdzie nie tylko zobaczymy drobiazgowe planowanie całej misji, ale i podane w komiczny sposób wątpliwości filmowych postaci. Przedsmakiem tego jest m.in. poniższy fragment, w którym Jeremy Renner i Simon Pegg rozmawiają o wykonaniu karkołomnego skoku.

W powyższym materiale bohater grany przez Rennera nie wydaje się do końca przekonany zapewnieniami Simona Pegga, który twierdzi, że złapie spadającego z wysokości kolegę. Czy faktycznie mu się to uda? Możemy się o tym przekonać oglądając drugi z fragmentów (opublikowany jakiś czas temu), w którym skok ten faktycznie zostaje oddany.

Premiera filmu zaplanowana jest na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


dm6lkds
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm6lkds