Trwa ładowanie...
dlwufb7

Mission: Impossible - Rogue Nation

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
dlwufb7

Tom Cruise powraca jako Ethan Hunt, stawiając czoła najbardziej nieprawdopodobnej misji, z jaką przyszło mu się zmierzyć. Mission: Impossible. Rogue Nation.

Losy IMF, rządowej agencji szpiegowskiej, od dawna wisiały na włosku. Teraz wydaje się, że to koniec. IMF zostało oficjalnie rozwiązane, a jej zadania przejęły siły CIA. Ale światu grozi prawdziwe niebezpieczeństwo, eskalacja zamachów terrorystycznych, za którymi stoi mityczny Syndykat – ekstremalnie niebezpieczna, perfekcyjnie wyszkolona, pozbawiona skrupułów sieć renegatów. O Syndykacie słyszał każdy szpieg i rząd każdego państwa, nikt nigdy nie udowodnił jego istnienia. Nie wierzy w nie nawet CIA. Ale Syndykat istnieje naprawdę i właśnie szykuje się do przejęcia kontroli nad światem. Członkowie IMF są w śmiertelnym zagrożeniu. Ale Ethan Hunt nigdy nie zostawił swoich przyjaciół w potrzebie.

W tej rozgrywce przyjdzie mu udowodnić każdą umiejętność, której kiedykolwiek się nauczył. Z Wiednia do Casablanki, z poderwanego w przestworza samolotu do morskich głębin – to najbardziej ekstremalna misja Hunta. I choć mówi się, że wśród agentów nie ma przyjaźni, Ethan udowodni swoje przywiązanie i lojalność. W piątej części „Mission: Impossible” ponownie zobaczymy Jeremy’ego Rennera jako Williama Brandta, Simona Pegga, który wcieli się w postać Benjiego i Vinga Rhamesa w roli Luthera Stickella. W filmie wystąpiła również szwedzka aktorka Rebecca Ferguson (znana z „Herculesa”), wcielająca się w niejednoznaczną postać agentki Ilsy Faust, pracującej dla Syndykatu. Na ekranie zobaczymy także trzykrotnego laureata Złotego Globu – Aleca Baldwina (w roli szefa CIA – Alana Hunleya).

Za reżyserię i scenariusz obrazu odpowiada Christopher McQuarrie („Na skraju jutra”, „Jack Reacher: Jednym strzałem”, oscarowy scenariusz „Podejrzanych”). Producentami filmu są: Tom Cruise, J.J. Abrams, David Ellison, Dana Goldberg, Don Ganger i Bryan Burk. Nad zdjęciami pracował Robert Elswit, nad montażem – Eddie Hamilton.

Mission: Impossible - Rogue Nation
Tytuł oryginalny

Mission: Impossible - Rogue Nation

Gatunek

akcji, sensacyjny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2015

Data światowej premiery

07.08.2015

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlwufb7
dlwufb7
dlwufb7