Trwa ładowanie...
dfjx4u1

Monika Jarosińska

Najnowsze informacje
2.3
(90 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Będzin

Filmografia:
dfjx4u1

Polska aktorka i piosenkarka. Znana z występów w wielu polskich serialach: „Kryminalni”, „PitBull”, „Pierwsza miłość”, „Samo życie”, „Miasteczko” czy nawet „M jak miłość”.

Monika Sylwia Jarosińska urodziła się 28 maja 1974 roku w Będzinie. W 1995 roku ukończyła Studium Aktorskie "Lart-Studio" w Krakowie.Następnie uczyła się w łódzkiej Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi na Wydziale Aktorskim, który ukończyła w 1999 roku. Ma za sobą występy w Teatrze Ochota.

* Monika Jarosińska to utalentowana aktorka potrafiąca odnaleźć się praktycznie w każdej roli. Grała postacie od komediowych po dramatyczne.* Zaczynała od kabaretu jednak jest kameleonem aktorstwa z niespotykaną zdolnością profesjonalnego śpiewu w języku polskim i co rzadko spotykane angielskim. Jej charakter osobisty, szczerość, aktorska naturalność i ekspresja przenosi się na odtwarzane przez nią postacie. Biegle mówi i śpiewa po angielsku bez zauważalnego polskiego akcentu.

Jednak jak sama mówi "Moje serce należy do muzyki". Jako piosenkarka pracowała przy wielu projektach muzycznych. Wraz z Zenonem Boczarem nagrała singel "First kiss", który podczas polskich eliminacji do Eurowizji 2005 zajął drugie miejsce. Jej piosenka "Change me forever" ukazała się na płycie kanadyjskiego DJ'a Franco Fabiego. Monika współpracowała z takimi artystami jak Brian Allen i Rob Hoffman (znanego ze współpracy z Christiną Aguilerą) przy albumie "Why Not?". Współpracowała przy projekcie grupy Mathplanete wydanego przez EMI Polska.

Monika koncertuje nie tylko w Polsce ale również za granicą. Podczas swoich podróży artystycznych odwiedziła Indie gdzie wystąpiła na koncercie organizowanym przez tamtejszy kanał VH1 a następnie w Hard Rock Caffe w Mumbaiu. Występowała również w takich miejscach jak m.in. Oman na zaproszenie Ambasadora Indii czy Hongkong. Jej najnowszy projekt muzyczny OVER30 tworzy z DJ'em i producentem Robertem "Mr.Root" Korzeniewskim, gdzie nie tylko śpiewa ale i komponuje i pisze teksty. Jej najnowsze produkcje ukazują się za granicą jak m.in. na składance muzyki klubowej na Ibizie.

Jeśli chodzi o aktorstwo, Jarosińska ma na swoim koncie występy w takich serialach jak: „Kryminalni”, „PitBull”, „Pierwsza miłość”, „Samo życie”, „Miasteczko” czy nawet „M jak miłość”. Z kolei w filmowym dorobku ma na koncie występy w: „Dniu świra”, „Quo Vadis”, „Show”, „To nie ja”.

Jej życiowym partnerem jest DJ i producent Robert "Mr.Root" Korzeniewski.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfjx4u1
dfjx4u1
dfjx4u1