Trwa ładowanie...
monty python
05-08-2014 15:17

Monty Python podbili Londyn

Monty Python podbili LondynŹródło: AFP
d390x23
d390x23

20 lipca grupa Monty Pythona pożegnała się z londyńską publicznością ostatnim już przedstawieniem "Monty Python Jak Żywy (prawie)". Teraz wielkimi krokami nadchodzi czas na to, by także polscy fani mogli śmiać się do łez z rycerzy Świętego Graala. Już 6, 8 i 10 sierpnia wyłącznie w kinach Cinema City odbędą się retransmisje wyjątkowego spektaklu.

Żywi i żwawi
Monty Python Jak Żywy (prawie) podbił serca nie tylko wiernych fanów, ale i dziennikarzy brytyjskiej prasy. Powrót grupy legendarnych komików zebrał pochwalne recenzje od dziennikarzy m.in. The Guardian oraz The Telegraph. Recenzenci podkreślali, że show Pythonów to przede wszystkim prawdziwa perełka dla zagorzałych fanów, jak i widzów szukających doskonałej rozrywki najlepszego gatunku. John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin utarli nosa niedowiarkom, ich spektakl odniósł ogromny sukces. Komicy przedstawili zbiór swoich najlepszych skeczy, a na scenie O2 Areny w Londynie oprócz grupy Monty Pythona pojawiły się inne, często zaskakujące osobistości. Gościnnie wystąpił brytyjski komik i aktor Eddie Izzard oraz astrofizyk Stephen Hawking! Monty Python Jak Żywy (prawie) to wspaniały powrót mistrzów absurdu, którzy w zachwycającej oprawie scenicznej zaprezentują Ministerstwo głupich kroków i gromko zakrzykną słynne „Ni”! Polscy fani grupy również mają na co czekać, Cinema City jako
jedyna sieć kin w Polsce pokaże to niesamowite wydarzenie już w sierpniu!

Bilety już w sprzedaży
Retransmisje ponad 2-godzinnego spektaklu Monty Python Jak Żywy (prawie) odbędą się w Polsce w wybranych kinach Cinema City tylko 6, 8 i 10 sierpnia. Aby zobaczyć asów brytyjskiej komedii na jednym z tych ekskluzywnych pokazów, wystarczy nabyć bilety za pomocą strony internetowej www.cinema-city.pl lub aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na Android i iOS. Na fanów mielonki, ludzi po 50, niespełnionych drwali i nie tylko czekają konkursy oraz zapowiedzi spektaklu na oficjalnym Facebooku grupy. Czas spojrzeć na „jasną stronę życia” z Cinema City!

Pokazy Monty Python jak żywy (prawie) w wybranych kinach Cinema City już 6, 8 i 10 sierpnia:
- Cinema City Arkadia
- Cinema City Mokotów
- Cinema City Łódź Manufaktura
- Cinema City Silesia
- Cinema City Poznań Plaza
- Cinema City Bonarka
- Cinema City Zielona Góra
- Cinema City Lublin
- Cinema City Częstochowa Wolność
- Cinema City Toruń Cz. Droga
- Cinema City Gliwice
- Cinema City Krewetka

Dodatkowo pokazy 6 sierpnia w kinach:
- Cinema City Bydgoszcz
- Cinema City Rybnik

d390x23
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d390x23