Trwa ładowanie...
d3h4m0s

Na własną rękę

Najnowsze informacje
3.7
(1049 głosów)
Oceń:
3
1
d3h4m0s

Doświadczony strażak ( w tej roli A. Schwarzenegger) traci całą swoją rodzinę w zamachu terrorystycznym. Postanawia odnaleźć ludzi odpowiedzialnych za tę tragedię.

W jednej chwili Gordy Brewer (A. Schwarzenegger) traci wszystko, co było dla niego ważne. Pewnego ranka, spoźniony na spotkanie z żoną i synem, pojawia się w jednym z wieżowców w Los Angeles na tyle wcześnie, by być świadkiem eksplozji podłożonej nieopodal bomby. Wybuch zmienia okolicę w kupe gruzu i stłuczonego szkła.
Eksplozję powszechnie przypisuje się El Lobo, cieszącemu się złą sławą zbuntowanemu liderowi wieloletniej wojny domowej w Kolumbii. Celem tego aktu terroru sa pracownicy konsulatu kolumbijskiego i agenci CIA. Wśród ofiar był także osoby cywilne - pewna kobieta i mały chłopiec, członkowie rodziny Gordy'ego, którzy pojawili się w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie.

Mijają tygodnie, a śledztwo w tej sprawie nie przynosi żadnych rezultatów. Pogrążony w rozpaczy Gordy powoli traci cierpliwość. Z czasem staje się dla niego oczywiste, że jedynym sposobem na postawienie zabójcy przed sądem jest wzięcie sprawy we własne ręce.

Podziel się opinią

3
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h4m0s
d3h4m0s
d3h4m0s