Trwa ładowanie...
d2ffc2j

"Narodziny gwiazdy" dla Bradleya Coopera

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Narodziny gwiazdy" dla Bradleya Coopera
d2ffc2j

Bradley Cooper zajmie się reżyserią nowej wersji filmu "Narodziny gwiazdy".

Bohaterem jest znany aktor, którego kariera przygasa. Kiedy mężczyzna zakochuje się w młodej piosenkarce, postanawia pomóc jej osiągnąć sukces. Im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

Film miał wyreżyserować Clint Eastwood z Beyoncé w roli głównej. Wokalistka musiała jednak zrezygnować ze względy na inne zobowiązania. Teraz gdy za kamerą ma stanąć Bradley Cooper być może Beyoncé jednak powróci do roli.

d2ffc2j

Bradley Cooper będzie pracował nad scenariuszem z Willem Fetterem. Zajmie się też produkcją z Billym Gerberem i Jonem Petersem.

Nowe dzieło będzie już czwartym podejściem do słynnego musicalu. We wcześniejszych wersjach występowali m.in. Barbra Streisand, Judy Garland, Kris Kristofferson i James Mason. Scenarzysta nowego remake'u, Will Fetters, zdradził niedawno, że podczas tworzenia inspirował się w dużej mierze historią Kurta Cobaina. Można więc przypuszczać, że jego spojrzenie na "Narodziny gwiazdy" będzie nieco inne, niż to przedstawione przez wcześniejszych reżyserów.

d2ffc2j

Podziel się opinią

Share
d2ffc2j
d2ffc2j