Trwa ładowanie...
d2wlstl

Następny jesteś ty

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Share
d2wlstl

„Następny jesteś ty” (ang. You’re next) to amerykański thriller z 2011 roku w reżyserii Adama Wingarda. Scenariusz do filmu napisał Simon Barrett, zaś muzykę skomponował Mads Heldtberg. Obraz został rewelacyjnie przyjęty przez krytyków i publiczność podczas światowej premiery na festiwalu filmowym w Toronto, wymieniany jako jeden z nowych klasyków gatunku.

Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się jednak wyjątkowo utalentowanym zabójcą. Jedyną osobą, która może uratować rodzinę, jest Erin, dziewczyna jednego z jej członków.

Większość zdjęć do filmu miała miejsce w śnieżnej Kolumbii w stanie Missouri i zajęła około 26 dni. Większość z tych dni pochłonęło kręcenie ujęć w nieco zniszczonej willi stylizowanej na okres świetności dynastii Tudorów. Budynek ten jest zarówno posiadłością rodziny Davison’ów, jak i osią fabuły produkcji.

W filmie w rolach głównych wystąpili: Sharni Vinson jako Erin, Rob Moran - Paul Davison, Barbara Crampton – Aubrey, Ti West – Tariq, Amy Seimetz – Aimee, Wendy Glenn – Zee, Joe Swanberg – Drake.

Następny jesteś ty
Tytuł oryginalny

You're Next

Gatunek

thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

06.09.2013

Czas trwania

94 min.

Obsada
d2wlstl

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wlstl
d2wlstl
d2wlstl