Trwa ładowanie...
d32nug9

Następny jesteś ty

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d32nug9

„Następny jesteś ty” (ang. You’re next) to amerykański thriller z 2011 roku w reżyserii Adama Wingarda. Scenariusz do filmu napisał Simon Barrett, zaś muzykę skomponował Mads Heldtberg. Obraz został rewelacyjnie przyjęty przez krytyków i publiczność podczas światowej premiery na festiwalu filmowym w Toronto, wymieniany jako jeden z nowych klasyków gatunku.

Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się jednak wyjątkowo utalentowanym zabójcą. Jedyną osobą, która może uratować rodzinę, jest Erin, dziewczyna jednego z jej członków.

Większość zdjęć do filmu miała miejsce w śnieżnej Kolumbii w stanie Missouri i zajęła około 26 dni. Większość z tych dni pochłonęło kręcenie ujęć w nieco zniszczonej willi stylizowanej na okres świetności dynastii Tudorów. Budynek ten jest zarówno posiadłością rodziny Davison’ów, jak i osią fabuły produkcji.

W filmie w rolach głównych wystąpili: Sharni Vinson jako Erin, Rob Moran - Paul Davison, Barbara Crampton – Aubrey, Ti West – Tariq, Amy Seimetz – Aimee, Wendy Glenn – Zee, Joe Swanberg – Drake.

Następny jesteś ty
Tytuł oryginalny

You're Next

Gatunek

thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

06.09.2013

Czas trwania

94 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32nug9
d32nug9
d32nug9