Trwa ładowanie...
d23s4wf
d23s4wf

Natalia Rybicka - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Miejsce urodzenia:

Warszawa, Polska

Filmografia:

Żurek (2003) (Iwonka)

Piąta pora roku (2012) (Autostopowiczka)

Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł 3D (2012) (Dzwoneczek / Cynka)

Syberiada polska (2012) (Sylwia)

Wiem, że nie śpisz (2012)

Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy (2016)

Mała wielka miłość () (Dziewczyna z kwiatami)

Dzwoneczek i zaginiony skarb (2009) (Dzwoneczek)

Szpilki na Giewoncie () (Agnieszka)

Ojciec Mateusz () (Agnieszka)

Idealny facet dla mojej dziewczyny (2009) (Dziewica)

Pora mroku (2007) (Karolina)

Wszystko będzie dobrze (2006) (Jolka)

Chrzest (2010) (Magda)

Dzwoneczek (2008) (Dzwoneczek)

Dom nad rozlewiskiem () (Marysia)

Odwróceni () (Lidka Sikora)

Kto nigdy nie żył... (2005) (Kasia)

Zdjęcie
Podziel się

Młoda, polska aktorka. Widzom serialu „Samo życie” znana jest jako niepokorna córka państwa Rowickich, Agata. Oglądaliśmy ją także w „Londyńczykach”.

* Natalia Rybicka urodziła się 1 października 1987 roku w Warszawie.* Ukończyła naukę w liceum ogólnokształcącym w Aninie, jest absolwentką klasy o profilu artystycznym. Od siódmego roku życia trenuje taniec sportowo-nowoczesny. Miała 14 lat, kiedy po raz pierwszy wystąpiła przed kamerą w telenoweli „Więzy krwi”(2001) jako 15-letnia Marysia Bronowicz, córka Józefa.

Jako córka wodza Indian - nastoletnia Tygrysia Lilia, tzw. Tygrysica z lilią w zębach, tańczyła przez długi czas w musicalu „Piotruś Pan” w Warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. W 2001 roku pojawiła się w jednym z odcinków programu „Decyzja należy do Ciebie”. Widzom serialu „Samo życie” znana jest jako niepokorna córka państwa Rowickich, Agata. Pod koniec 2003 roku zagrała napaloną nastolatkę o imieniu Julia w jednym z odcinków serialu TVP1 "Lokatorzy".

Jednak jej osiągnięciem aktorskim stała się drugoplanowa rola Iwonki, córki Haliny w filmie Ryszarda Brylskiego „Żurek” (2003). Za tę wstrząsającą kreację otrzymała Tarnowską Nagrodę Specjalną - Srebrną Statuetkę Leliwity oraz nominację do Orła, Polskiej Nagrody Filmowej. U schyłku 2003 roku pojawiła się w teledysku Alicji Janosz znanej jako Alex pt. "I'm Still Alive".

d23s4wf

Natalia Rybicka grała też role epizodyczne w takich filmach jak m.in.: „Kto nigdy nie żył…” (reż. Andrzej Seweryn, 2006 r.) , „Dublerzy” (reż. Marcin Ziębiński, 2006 r.), „Wszystko będzie dobrze” (reż. Tomasz Wiszniewski, 2007 r.) czy „Idealny facet dla mojej dziewczyny” (reż. Tomasz Konecki, 2009 r.), a także w wielu popularnych serialach telewizyjnych (m.in. „M jak miłość”, „Plebania”, „Odwróceni”).

Ostatnio mogliśmy ją oglądać w „Londyńczykach”. W 2009 roku za rolę w tym serialu otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnych "RomaFictioFest" w Rzymie. W filmie Grzegorza Kuczeriszki „Pora mroku” (2008 r.) zagrała swoją pierwszą główną rolę. W „Chrzcie” gra Magdę - żonę Michała.

Natalia Rybicka mieszka w Warszawie. Twierdzi, że w życiu jest szalona i trochę zwariowana. I zawsze jej brakuje czasu na sen. Ma dwóch braci: Piotra i Pawła.

d23s4wf
d23s4wf