Trwa ładowanie...
dh3iaqt

Natalia Rybicka

Najnowsze informacje
4.1
(159 głosów)
Oceń:
dh3iaqt

Młoda, polska aktorka. Widzom serialu „Samo życie” znana jest jako niepokorna córka państwa Rowickich, Agata. Oglądaliśmy ją także w „Londyńczykach”.

* Natalia Rybicka urodziła się 1 października 1987 roku w Warszawie.* Ukończyła naukę w liceum ogólnokształcącym w Aninie, jest absolwentką klasy o profilu artystycznym. Od siódmego roku życia trenuje taniec sportowo-nowoczesny. Miała 14 lat, kiedy po raz pierwszy wystąpiła przed kamerą w telenoweli „Więzy krwi”(2001) jako 15-letnia Marysia Bronowicz, córka Józefa.

Jako córka wodza Indian - nastoletnia Tygrysia Lilia, tzw. Tygrysica z lilią w zębach, tańczyła przez długi czas w musicalu „Piotruś Pan” w Warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. W 2001 roku pojawiła się w jednym z odcinków programu „Decyzja należy do Ciebie”. Widzom serialu „Samo życie” znana jest jako niepokorna córka państwa Rowickich, Agata. Pod koniec 2003 roku zagrała napaloną nastolatkę o imieniu Julia w jednym z odcinków serialu TVP1 "Lokatorzy".

Jednak jej osiągnięciem aktorskim stała się drugoplanowa rola Iwonki, córki Haliny w filmie Ryszarda Brylskiego „Żurek” (2003). Za tę wstrząsającą kreację otrzymała Tarnowską Nagrodę Specjalną - Srebrną Statuetkę Leliwity oraz nominację do Orła, Polskiej Nagrody Filmowej. U schyłku 2003 roku pojawiła się w teledysku Alicji Janosz znanej jako Alex pt. "I'm Still Alive".

Natalia Rybicka grała też role epizodyczne w takich filmach jak m.in.: „Kto nigdy nie żył…” (reż. Andrzej Seweryn, 2006 r.) , „Dublerzy” (reż. Marcin Ziębiński, 2006 r.), „Wszystko będzie dobrze” (reż. Tomasz Wiszniewski, 2007 r.) czy „Idealny facet dla mojej dziewczyny” (reż. Tomasz Konecki, 2009 r.), a także w wielu popularnych serialach telewizyjnych (m.in. „M jak miłość”, „Plebania”, „Odwróceni”).

Ostatnio mogliśmy ją oglądać w „Londyńczykach”. W 2009 roku za rolę w tym serialu otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnych "RomaFictioFest" w Rzymie. W filmie Grzegorza Kuczeriszki „Pora mroku” (2008 r.) zagrała swoją pierwszą główną rolę. W „Chrzcie” gra Magdę - żonę Michała.

Natalia Rybicka mieszka w Warszawie. Twierdzi, że w życiu jest szalona i trochę zwariowana. I zawsze jej brakuje czasu na sen. Ma dwóch braci: Piotra i Pawła.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh3iaqt
dh3iaqt
dh3iaqt